Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok beteg (pl. torokgyulladás, lázas, meg van fázva), hogy viszonyultok hozzá? Messziről elkerülitek, vagy segítetek neki pl. teát főztök, vagy egyáltalán nem zavar, mellette vagytok az ágyban, átölelitek, esetleg szex is van?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy csajjal, lebetegedett, erre mindenki mondta, hogy kerüljem el (nem a koronavírus miatt, csak úgy alapból mert beteg, megfertőzhet).


Én ezen valahogy annyira csodálkoztam - nekem természetes lett volna, hogy az ágyban átölelem, és ha szeretné csinálhatunk bármit... (Bár engem abszolút nem szokott érdekelni, ha meg vagyok fázva, és lázas vagyok - nem nyavalygok, ugyan úgy csinálok mindent.)


Ti hogy vagytok ezzel?

29/F


2020. jún. 25. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha a párom beteg, ápolom.

De amúgy igen, át ne menj hozzá, még csak randiztok. Már csak a korona miatt se... Nem gondoltad komolyan hogy most átmész egy lázas köhögő emberhez, akivel amúgy együtt se vagytok? Majd találkoztok ha jobban lesz.

2020. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Én nem kerülök el senkit. Erős az immunrendszerem, sosem volt gondom abból, hogy egy légtérben voltam olyannal, aki beteg és ezért én is lebetegedtem. Ez csak egy kockázat, de nem azt jelenti, hogy mindenképp elkapja az ember, főleg ha egy lószaros megfázásról van szó.


Bár most a vírus miatt azt gondolom, hogy érthetőbb az a hozzáállás, hogy az ember tartsa a távot a betegebbektől (mindkettőjük érdekében). De ha például valakivel együtt lakok és az lebetegszik, hülye leszek kerülgetni. Amit el lehet kapni, azt úgyis elkapom vele egy légtérben élve.

2020. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elunk egyutt, megkerdeznem, atmenjek-e, ha azt mondja igen, akkor atmennek. Egyutt elesnel nyilvan nem kerulgetem a paromat, csinalok neki teat meg ilyesmi, forditva is ez van. Szexelni nem szoktunk, mert nekem nem tul vonzo oszinten szolva olyan allapotban, ha meg en vagyok beteg, akkor nekem semmi kedvem szexelni, orulok, hogy elek. (En haldoklos tipus vagyok, egy sima natha eseten is ket napot agyban fetrengek at :DD)
2020. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem kerülöm el, de azért távolságtartóbbak vagyunk. Nem csókolózunk, inkább csak egymás arcára adunk puszit és csak picit bújok oda, nem szeretkezünk, de ezt nyilván nem is kívánja igazán az ember ha lázas beteg.

Szóval nem tesszük ki direkt magunkat annak, hogy tuti elkapjuk, de természetesen segítjük a másikat mindenben. Nálunk ez így működik.

2020. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Evidens, hogy ápolom, ha együtt vagyunk.
2020. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha együtt élünk ápolom. Ha nem élünk együtt, de járunk, akkor ha ő is szeretne és csak akkor amikor ő szeretne, meglátogatom. Ha csak alakul, nem látogatom meg.
2020. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!