Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 8 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt és imádjuk egymást és mindennap együtt vagyunk csak egymással foglalkozunk, nem barátkozunk mással, ha nem látjuk 1mást megzavarodunk. Betegesek vagyunk, igaz?

Figyelt kérdés
Viszont nagyon félek hogy megfogjuk unni 1mást/szinte belebeszélem magamba hogy úgy is megunjuk 1mást/,mindenki ezt mondja.Pedig már össze is szeretnénk költözni meg eljegyzést is szeretnénk.Szerintetek???
2008. nov. 25. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahogy én látom ezt másoknál és nálatok is, az a véleményem, hogy ez elmegy egy darabig, de egy kicsit sok lesz a jóból. És én is úgy gondolom, hogy vagy megunjátok egymást, vagy össze fogtok veszni egy idő után. Foglalkozni kell másokkal/mással is. Egyáltaltán nem baj az, ha 1-2 napig nem beszélegettek és nem találkoztok. Annál jobb lesz, ha majd igen :)

Én pl. a barátnőmmel a kapcsolatunk legeleje óta csak hétvégén találkozok, de ez így pont jó. Na jó nem mondom, hogy jó lenne, ha néha mellettem ébredne a hétköznapokon is, de mindenesetre sztem ez az arany középút, addig, amíg esetleg össze nem költözünk. Ez az idők során midnenesetre kialakul, hogy az egyik, hogy áll a másikhoz.

A hétköznapokokon küldünk egymásnak sms-eket néha, meg esténként beszélgetünk, de ennyi. Majd ha eljön a péntek... :)

Addig meg mindeketten a sajátmagunk ügyes-bajos dolgát intézzük, kinek a munka, kinek a tanulás.

Ami még fontos, hogy a barátokra/barátnőkre is időt kell fordítani párunk mellett, mert nem szabad azokat elhanyagolni akikre idáig támaszkodtunk/ számítani lehetett és fordítva. Biztosan lesz még rájuk szükségünk később is.

Fő az egyensúly!

Remélem segítettem.


B.P.

2008. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
Mi 11 éve csináljuk ezt. :D
2008. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megunjátok egymást? Hát nem tudom...

Az együttélés esetén ugyanis a párok jó esetben mindennap találkoznak. :) Ha most megunod, később az együttélés sem fog menni, tehát akkor ez csak vonzódás, de nem szerelem... szerintem.

2008. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg időt töltetek együtt,tényleg unalmas lesz egy idő után,és nem fogktok egymásnak hiányozni!Lehet,hogy ehez kell 1-2 év, de jobb ezt megelőzni!
2008. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok ezzel, 14 hónapja vagyok a párommal, minden nap találkozom vele...nem is tudnám mgtenni hogy ne találkozzunk már annyira megszoktam. Amúgy igen, néha lehet jobb lenne nem találkozni, de csak mert néha igen ingerlékenyek tudnunk lenni. Néha azért ápoljuk a baráti kapcsolatainkat is, elmegyünk beülünk ide oda...:)

Azzal meg egyetértek hogy ma most megunnánk egymást mi lenne később? :P

sok boldogságot Nektek

2008. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az kimaradt hogy ha nem lehetünk egymással, akkor nagyon hiányzunk egymásnak!!! a sok eltöltött idő ellenére is. üdv
2008. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
velünk is ugyanez van.MI se tudjuk elképzelni egy napot se hogy ne lássuk 1mást.Csak félek,hogy majd megunjuk 1mást
2008. nov. 26. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha félsz tőle akkor tegyél ellene. Nem olyan nehéz kibírni egy napot a másik nélkül mégha nagyon szereted akkor sem, és tényleg sokkal jobb érezni a másik hiányát és úgy találkozni. Nameg barátokra szükség van és ha ennyit vagytok együtt gondolom a barátaidat hanyagolod ami nem helyes. Egyébként sztem azért együtt élni vkivel más mint csak járni és mindennap találkozni hiszem ha együtt élsz vkivel akkor nyilván nem otthon ültök egésznap kettesben hanem vannak dolgok suli/munka amit ugyebár külön csináltok.
2008. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!