Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek olyan személyről aki az exetek jelenlegi kapcsolatában élő személy, viszont titeket zaklat, és szó szerint zaklat?

Figyelt kérdés
Legyen az akár internetes fórum, privátok irkálása, interneten kívüli telefonos szórakozás. Mit tennétek, ha már minden módon az illető tudtára adtátok volna, hogy nincs oka rátok féltékenynek lenni

2020. jún. 26. 17:56
A kérdező szavazást indított:
Sosem volt ilyenben részem.
Volt ilyenben részem és sikerült megoldani normális módon.
Volt ilyenben részem és nem sikerült megoldani a problémát.
Jelenleg is van ilyen az életemben.
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szólnék az exemnek, hogy tegye rá a szájkosarat. Ha ez nem használ akkor megfenyegetném, hogy feljelentem a rendőrségen zaklatásért. Ha ez sem használ akkor feljelenteném a rendőrségen zaklatásért.
2020. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Heh. :D Egyszer volt ilyen, amikor az exem összejött egy ilyen nagy betyárral aki azt hitte hogy ő valami alfahím, de egyébként egy puhány kis suttyó volt. Vicces történet, mert annyira buta volt mint egy darab kavics. Írogatott hogy "mennyire jó ez a nő, kár volt szakítanotok", meg "hú de lázas éjszakánk volt megint". Idegesítő volt, szóval gondoltam megtréfálom egy kicsit. Találtam egy olyan p**rnó videót amit mobillal vettek fel, és a csaj hátulról totál úgy nézett ki mint az exem. Ezt elküldtem neki, és a kr..tén el is hitte hogy ezt akkor "filmeztem" amikor a barátnője késő jött haza. Nem kell nagy dologra gondolni, kutyát vittek állatorvoshoz és iszonyat hosszú volt a sor. :) Exem mesélte hogy egész este emiatt drámázott, ekkor jött rá hogy mekkora géniusszal állt össze. A többi már csak történelem.
2020. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit tettél, hogy zaklat? Valaki nem zaklat csak úgy, valami oka lehet annak a zaklatásnak. Néha mi magunk is hibázunk, csak másokra akarjuk harítani a hibákat.

Engem is zaklatott az exemnek a volt szeretője, aki dobva lett és dühből rám írt. Nem voltam rá féltékeny, inkább csak sokkot kaptam, később a sokkból felébredve meg akartam mutatni neki, hogy nem vagyok az a fajta akit manipulálhat. Össze vissza hazudozott és áldozatnak állította be magát, közben pedig ingyen lakott a lakásunkban (ugyanis az albérlőnk volt) miközben nekem irogatott és megzsarolt, hogy nem "tud" elköltözni, a hátam mögött meg irkált az exemnek és elfogadta a 100 ezer Ft-os lelépési díjat. Nyilván nem hagyhattam ezt szó nélkül, mai napig bánom, hogy nem dobtam ki abban a pillanatban.

Lehet te is tettél valamit ami zavaja őt.

2020. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 Tényleg nem volt ilyen.Semmi ilyen. Csak szeretett az ex annak idején, és senki nem tudta, hogy miért dobbantottam és nem én mentem az ex után, hanem fordítva hosszú ideig, pár évnek is megáll. Ez a "bűnöm".
2020. jún. 26. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor tíltsd le mindenhonnan, cserélj telefonszámot, akár email címet is. Ha ignorálod, fel fogja adni egyszer.
2020. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 Már megtörtént, nem egyszer. Több éve. És sajnos rá nem illik az ignoráció, mert hiába ignorálod, akkor is jön már mint az ex aktuális nője. már 3 ilyen személyt végig éltem, mivel ahogy elnéztem ezeket a nőket elég mozgalmas életet él az ex.. Én nyugisabb, csendben eltűnős típus vagyok:)
2020. jún. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!