Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha egy férfi "papucs"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy férfi "papucs"?

Figyelt kérdés

Eleve a "papucs" kifejezés degradáló, hiszen arra utal, hogy nem ez a normális/helyes, azaz máris egy értékítélet van benne. De ha kivesszük a szó hangulati tartalmát, akkor belegondolva miért problémáznak ezen? Miért baj, ha egy férfinek az a szeretetnyelve, hogy mindent megtegyen a nőért, és mindketten élvezik ezt a hierarchikus viszonyt? Csak akkor látnám ezt visszásnak, ha valamelyik félnek nem esne jól ez a felállás, de én pl. nem tudnám elképzelni, hogy ha lenne párom, ne kényeztessem el, amennyire csak lehet...


31/F



2020. jún. 26. 20:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kérdező nem attól papucs vki hogy kényezteti a párját ahogy tudja hanem attól hogy a rávonatkozó döntéseket sem ő hozza meg. Vagy ha a társ eldönti és utólag jelzi hogy így döntöttem helyetted akkor nem bólogatni kéne hanem válaszolni az egy dolog hogy te így döntöttel de en nem akarom ergo nem igy lesz. Slussz passz.
2020. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valakit elkényeztetnek, akkor automatikusan dominánssá válik, hiszen hozzászokik hogy teljesítik a vágyait...
2020. jún. 27. 22:51
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem èrtem, hogy miért baj, ha egy férfi "papucs"

Volt már domináns pasim, exférjem, de nem bírtam őket elviselni. Ki nem állhatom, ha valaki dominàl.

A mostani férjemmel már 10 éve együtt vagyunk, nem próbál főnökösködni, egyenrangúak vagyunk :)

2020. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyenrangúak vagytok akkor nem papucs. Legalábbis szerintem a papucs férj a házicseléd feleség megfelelője. Aki mindent (is) megtesz amit a párja akar csak béke és nyugalom legyen. Még véletlenül se konfrontálódna vagy vállalná a véleményét ha az nem azonos a párjáéval. Gyakorlatilag egy elnyomott szerep.
2020. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14. Tudom, hogy nem papucs. Viszont sokan azt mondják rà, mert nem az az " èn vagyok a fèrfi, én döntök" típus.

Beszèltünk màr erről, azt mondta, hogy nem èrdekli a kívülállók vèleménye.

2020. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Olyan nő kell, aki szeeti , ha kiszolgálják, meg a tenyerén hordják. Nekem ez pl taszító, ha egy férfi ennyire alárendeli magát, nekem a dominánsabb emberek jönnek be.
2020. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

6-os, 4-esnek igaza van. Ha valaki állandóan csak ki akarja szolgálni meg kényeztetni a másikat, az borzasztóan idegesítő, főleg egy férfitől. Nekem olyan, mnitha kiherélnék a csávót, illetve engem néz életképtelen kisgyereknek.

Ilyen exem volt, ugyanúgy szarul voltam már a jelenlététől is, mint a 4-es. Ne sétáljak haza 500 métert, miért nem autóval megyek. Jajj ne kelljen edzés után hazamennem, biztos hulla vagyok, majd ő elkocsikáz. Vett sütit, csokit, holott mondtam, hogy nem eszek ilyet.

Rohadtul elszállt bárminemű vonzalom felé.

2020. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

Szeretetnyelv? Blablabla. Egy kapcsolat lényege a szex és a kémia. A férfiakból azért lesz papucs, mert a nőjüknél nincs meg a kémia feléjük nézve. Ekkor a férfi érzi hogy valami nem okés, majd elkezd teperni, hogy visszahozza a dolgot. Innentől kezdve halott az ügy.


A szex az élet elválaszthatatlan része, ennek hiánya komoly mentális sérüléseket, betegségeket hoz. Ha megnézed, az asszexuális nők pasijai 99%-ban papucsok. A nagy ribik pasijai 99%-ban papucsok.

2020. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18-as, ez IS lehet oka a papucsságnak, de nem kizárólag. Mint ahogy nem kizárólag a szex a lényege a kapcsolatnak. A hozzám hasonlóak tudatosan papucsok, viszont nem is úgy, ahogy 17-es illusztrálta, mert nem arról van szó, hogy életképtelennek nézem a másikat. Sőt, amit ő vázolt fel, abban pont figyelmetlen volt a férfi, mert nem látta, hogy nem esik jól a nőnek, amit művel. Szerencsére az ilyet hamar észre tudom venni.
2020. júl. 2. 14:08
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért azokat a nőket se nézik sokba, akik alárendelik magukat a párjuknak, vagyis a papucs női megfelelőjének.

Ha valakinek jó ez a szerep,csinálja,engem nem zavar.

2020. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!