Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen előnyei vannak annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei vannak annak ha az ember párja duci?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmilyen.
2020. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Erős szélben bele lehet csimpaszkodni.
2020. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem akarják tőle elcsábítani.
2020. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
A hűtőben nem marad kaja ami elromolhat.
2020. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha az illetonek a duci emberek jonnek be, akkor vonzonak tartja a parjat, ezen kivul szerintem semmilyen testalkatnak nincsen semmi egyeb elonye. Maximum aki gyakran sportol, azzal el lehet menni hosszabb turakra anelkul, hogy 10 percenkent pihenot kellene tartani.

De amugy olvastam mar ilyen cikkeket, hogy azert jo ducival lenni, mert nem nez rad csunyan ha harom adag porkoltet eszel meg ebedre, vidamabbak meg kenyelmes hozzabujni.... Hat nekem a parom olyan mint egy palcika, de embert nem lattam meg annyit zabalni mint ot, mindig vidam es jokedvu, kiveve ha a munkahelyen felbosszantjak es imadok hozzabujni, szerintem halal kenyelmes🤷🏼‍♀️

Szoval szerintem semmilyen kulonbseg nincsen testalkatok kozott, csak az, hogy kinek mi tetszik, ha ranez.

2020. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Kevesebb vizet (liter/alkalom) kell engedni a fürdőkádba.
2020. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
14%
Bárhol lehet rajta pinát hajtogatni.
2020. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami valakinek előny, az másnak hátrány. Nekem előny, hogy sokkal könnyebben fel tudnak izgatni. Mert imádom a nagy fenekeket és hasakat, mást pedig taszítanak,ezért el sem tudja képzelni, hogy lefeküdjön egy ilyen lánnyal. A szexen kívül nem tudom mire van kihatással, valaki hány kilós.
2020. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!