Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja azt sok srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt sok srác, hogy bár elvileg nem szándékosan, de megbántja a lányt, utána meg próbál szépíteni?

Figyelt kérdés

Huszonéves korosztalyrol beszélek, azt nem tudom, a 30 felettieknel mi hogy megy.


Velem is történt már sok ilyen eset, barátnőkkel is.


Írok példákat :


1.Megbeszéljuk a sráccal, hogy mondjuk pénteken találkozunk (nem első randi),de időpontot nem ír, és aztán másnap délben sikerül csak le egyeztetni. Ő azt mondja, hogy ne haragudjak, ha nem mond semmit, az azt jelenti, hogy jó neki még mindig a találkozó, meg úgy emlékezett, hogy mondott időpontot. De én meg nem szeretem, ha valaki azt hiszi, hogy majd akkor otthon várok rá egész nap, hogy mikor jön, így nem tudom megtervezni a napomat. (Nem dolgozok most)


2. Új munkahelyen kezdett a srác, és mondta, hogy mesél majd, milyen volt, erre este fél 10-kor írok rá, hogy azt hittem, mesélsz majd a napodrol, és utána is a bocsánatkérés, hogy annyira sajnálja, nagyon elfoglalt volt egészen mostanáig, és utána még ír egy csomót, de már hiába, ha már nem érdekel. Nekem az ilyenből az jön le, hogy ezek szerint nem vagyok neki annyira fontos, hogy megemlitse.


3. Az egyik találkozón végig fogja a kezemet az utcán, átkarol, ölelget, csókolgat, a következő találkozón meg egyáltalán hozzá sem nyúl, és amikor utána mondtam neki, hogy jegesnek éreztem őt, és szomorú vagyok emiatt, akkor utána meg ölelgetett meg puszilgatott egy óráig, meg mondta, hogy egyáltalán nem kell aggódnom, semmi baja nincsen velem, csak nagyon fáradt volt, rosszul érezte magát, és hogy nyugodtan mondjak neki el bármit.


Amúgy alapból a srác nagyon figyelmes meg édes velem.

2-3 naponta találkozunk, programokat is csinálunk, érdeklődő, sokat keres, stb.

De az ilyeneket nem értem, és ezek elbizonytalanitanak néha.


Én vagyok csak túl sértődékeny, vagy tényleg nem veszi észre, hogy rosszul tud esni az ilyen viselkedés?


2020. jún. 27. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Mi ferfiak mar csak ilyenek vagyunk...van, h durvak vagyunk de utana csokokkal tesszuk jova!:)
2020. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer is elolvastam, de egyik szituációban sem látok durva vétséget.

Annyi, hogy az elsőnél jobb lett volna előre lebeszélni, elég szar tud lenni, mikor egész nap kétségek közt vagy, találkoztok-e vagy sem és ha igen, mikor. De a többi teljesen életszerű

2020. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megbeszéltuk, meg nem is sertodtem vérig, de azért nem estek jól.
2020. jún. 27. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Szavukat meg nem tartó embereknek miért keresed a társaságát?
2020. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nőben is sok ilyen van, nyugi. Egyébként ha pl. csak netes ismeretségről van szó, valószínűleg nem te leszel az első, akinek beszámolnak pl. az első munkanapjukról. És igen, bárki lehet fáradt, bárkinek elkalandozhatnak a gondolatai, vagy éppen hiába találkoztok, de ő most nincs jó passzban valamiért, nem vagytok egy hullámhosszon, ez teljesen természetes. Nyilván veled is megesett már, hogy találkoztál valakivel (randipartnerrel, barátnővel stb.), aki kicsattant az életerőtől, te meg éppen akkor kiégettnek, fáradtnak érezted magad. Senki nem tud folyamatosan 100%-on pörögni, folyamatosan csak a másik igényeire figyelni, mindenkit befolyásolhatnak a saját problémái, még akár az időjárás is. Néha velem is előfordul, hogy még megszólalni sincs kedvem. Ez van, ezt tudomásul kell venned, nem ellened irányul az, ha a másik éppen nincs jó passzban, vagy kimerült, vagy máshol járnak a gondolatai. Megsértődni megsértődhetsz, csak éppen nincs értelme, és még kicsit gyerekes is.
2020. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján ez nekem csak simán szétszórtságnak tűnik, nem látok rosszindulatot vagy hátsó szándékot benne.
2020. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit túlreagálod. Nyugalom.
2020. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férfiszívnek köves a talaja...
2020. júl. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!