Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetoválás csak egy gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválás csak egy gyerek nevét normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy a párommal lassan 5éve vagyunk együnk együtt van 2gyerekünk de csak 1közös. És most akart olyat tetováltatni hogy csak a közös gyerekünk nevét a kezére. És hát nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem ez kicsit rosszul esett mert elvileg nem tesz különbséget a 2gyerek között de sztem ez különbség tétel mert ha a másik észre veszi meg kérdezi öt miért nem.. Csak nekem fura?
2020. jún. 27. 14:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Most ezt mondod mert nem te neveled más gyerekét....
2020. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha a párodnak lenne más nőtől gyereke akkor te is az ő nevét is magadra varratnád ha a sajátodat is fel akarod tetováltatni? Szívesen nézegetnéd egy idegen nő gyerekének a nevét akihez onnantól semmi közöd nem lenne ha esetleg szakítanátok?
2020. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig értelmesebb dolog ez, mint mondjuk Michael Schumacher összes győzelmét magadra tetováltatni, mint ahogy tette ezt egy elvetemült fazon.
2020. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Anonim látom nem unod.. Azt írtam már hogy én egyiket sem varratnám magamra.. Ha külön lennénk nem érdekelne mert a másik gyerek nem látja
2020. jún. 27. 16:53
 15/16 anonim ***** válasza:

"át túlzásba nem is viszi a foglalkozást mert"


Le mertem volna fogadni.

2020. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#4 #7 minden tetovált ember nevében köszönöm a rólunk alkotott véleményeteket...

Kérdező : a nevelt gyerek soha nem lesz egyenlő a sajáttal. Ismerek pár mozaikcsaládot, ez mindenhol így van szinte.

2020. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!