Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8eve vége és mégis rabja? ..

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8eve vége és mégis rabja? ..

Figyelt kérdés
Sziasztok. A baj nem kicsi nálam. A történet úgy kezdődik, h a férjem előtt volt egy kapcsolatom ami 4,5evig tartott. Az első 3ev életem netovábbja volt minden téren. Olyan dolgokat éltünk meg együtt, olyan magával ragadó hatalmas szerelem volt, h ilyenbe állítom 50 emberből 2-nek van része. A szexrol már nem is beszélve. Utana voltak gondok, bár így az idő távlatából ma már semmiség. Azért szakítottunk végül mert őrülten féltékeny volt a végére és elerkezett egy pont amikor nem tudtam tovább folytatni. Ezután nem sokkal megismerkedtem a jelenlegi ferjemmel. Ő róla azt kell tudni h átlagon felüli az intelligenciaja, okos, minden meg van benne, de és itt a baj a de.. 5eve vagyunk hazasok két gyönyörű gyerekünk van,mindenünk meg van, de én 8eve minden reggel és este az exemre gondolok. Nem tudom elfelejteni az egyuttleteinket,a szavait.. Soha nem hagynám el a csaladomat, de abban reménykedem állandóan és elsiratom h hátha látom megegyszer az életben.. H tudnék ettől az erzestol megszabadulni????? Megakarok de nem megy!!!

2020. jún. 27. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A jelenlegi férjedel probájatok ki új dolgokat az ágyban hátha ojan jol teljesit az ágyban a jelenlegi féjed hogy nem fogol a a jelenlegi férjed elöti kapcsolatra gondolni vagy minden nap vegyél levegöt és mond hogy nekem van egy jó férjem és 2szép gyerkem.van akinek nem lehet gyereke és van aki nem találja meg azt az embert akivel családot alapithat de neked van gyerekeid meg férjed is úgy hogy minden reggel vegyél nagy levegöt és örülj annak amid van és ne annak amid nincs
2020. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-eske Ez nem szexről szól, ha nem vetted volna észre.
2020. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

*de én 8eve minden reggel és este az exemre gondolok.*


Még hihető is lenne a kamukérdésed, ha ezen a banánhéjon el nem csúsztál volna.

A pasid tudja, hogy ezeket a kérdéseket kiírod? miután ez nem a te multad, hanem az övé és annak exéjé..


Ennyite talán nem kéne beborulva lenned.Az átkózódásaidról már ne is beszéljünk, ami már nálad van. Ha egykor vállaltad az árnyék szerepet, akkor most ne lázadj ellene. Magadnak köszönd.

2020. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*ennyire
2020. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Lehet tudatosan irányítani a gondolatokat. Ha eszedbe jut, gondolj másra, másnapi teendők stb.
2020. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3/5nem vágom miről írsz. Meg milyen bananhej ki csúszott el hova. Ki van bwborulva és ki atkozodik mert ez nem tiszta amit írsz. Meg h tudja e s párom h ilyeneket írkalgatok ki.. Szerinted tudja??? Szerinted meg kéne neki mutatnom vagy miről beszélsz te?????
2020. jún. 28. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!