Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoknál a pároknál, akiknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknál a pároknál, akiknél előfordult olyan, hogy a kapcsolat alatt másba ( is) beleszerettek/érzelmeket alakultak, de mégis inkább együtt maradtak:mi lett a vége később?

Figyelt kérdés

Kiemelném, hogy ahol nem volt megcsalás, de nagyon megtetszett valaki más az egyik félnek, és/vagy érzelmek is kialakultak, sokat gondolt rá..

X idő elteltével megérte együtt maradni, vagy ez annak a tünete általában, hogy valami nincs rendben?



#kapcsolat #beleszeret másba
2017. jún. 18. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megtetszett egy csoporttársam, de semmi nem alakult ki, nem is akartam, nem is kezdeményeztem. Szeretni a páromat szeretem, a másik srácban megfogott valami fura, amit nem tudok elmagyarázni, de dolgoztam ellene, leépítettem magambam az érzést, tudatosítottam magamban, hogy ez csak egy felszínes érzés és igazából a páromat szerettem akkor is mindvégig. Most már nem érdekel a másik srác, szimpatikus, de semmi több :) elkerülni sajnos nem tudom.
2017. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Nem tudom minek nevezzem, olyan fellángolásszerű valami volt. Mintha nem is én lettem volna vagy csak álmodtam volna az egészet.

Azóta lassan négy év eltelt, megérte együtt maradni.

2017. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Szerelmes másba mint a nejem? Soha. Minek? Más nőket elég csak megdugni. Minek hozzá még szerelem is?
2017. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Megjártam! Exemmel szakítottam....2hét múlva egy másik lánnyal randiztam, exem bekavart azt mondta a lánynak, hogy egy kislány sír értem (régebbi kapcsolatából volt a gyerek) ha úgy nézzük nem hazudott, de félreérthető volt.

Ennyire küzd értem? Ennyire szeret? azt hittem de nem csak kihasznált. De nekem jól esett, hogy küzd visszafogadtam, de ami nem ment az nem ment...újabb szakítás, konkrétan lett egy másik barátnőm, állomszép lány(egyetemista, saját lakással)szerettem is valahol csak éppen nagyon furcsán csókolt és mindig éjszakába nyúlóan randiztunk reggel meg nekem munka volt. Aztán exem megint kavart....lényeg beletörődtem,hogy valamiért nem tudunk külön lenni, akkor javítsuk meg a dolgokat...és amiért tesz az ember az alakul is . Aztán jött egy fura kéréssel...tartsam el a gyerekkel együtt ( másképp mondta de lényeg ez volt)mert nem (akart) dolgozott éppen és az anyukája ezt sérelmezte. Ezen kívül megvoltunk jól 3asban erre megalázott és elhagyott. Lényeg: ha másba beleszeret valaki valaki melett, akkor akivel van inkább ne legyen vele.

2017. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!