Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne értelme azt kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme azt kérni a páromtól, hogy mutassa ki jobban, hogy szeret?

Figyelt kérdés
A barátom szinte alig ér hozzám (kivéve szex), sosem ad ajándékot, nem mond nekem szépet, nem mondja, hogy szeret. Lenne értelme elmondani neki, hogy ez így nekem kevés és szeretném, ha jobban kimutatná, hogy szeret? Vagy úgy már túl erőltetett lenne és ha nem megy magától neki, akkor inkább hagyjam annyiban? Egyébként kedves és gondoskodó, de ez nekem kevés. Fél éve vagyunk együtt.
2020. jún. 28. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem ez rombolta, hanem, hogy hiába beszéltük meg, és nagyon igyekeztem, mégis kidobott. :D


Azon gondolkozott, hogy nem lesz-e ez így erőltetett. Hogy én csak azért változtatok, mert ő mondta. Ebből eljutott egy olyan következtetésre,hogy én nem is szeretem őt.


Hát sajnálom, én nem vagyok egy nagyon érzelem kifejező típus.

Aki pedig nagyon igényli, hogy pl szavakkal is kifejezzem,(ő minden nap elmondta, hogy "szeretlek", na én meg ritkán mondom alapvetően magamtól, de ha mondom akkor az 100% hogy úgy is van.)

A testi érintésre is volt panasz, nem vagyok egy nagy ölelgetős,puszilgatós.

De ez nem azt jelenti,hogy semmi igényem nincs is rá.:)

De az exemhez képest jóval kevesebb.


Kitöltöttem egy szeretet nyelves tesztet, a minőségi idő van kiugró magas helyen nálam, míg a többi elég alacsony.

Szóval nagyon érzelmes ember nem fog tudni engem elviselni,azt hiszem.:) (Más típussal működik a kapcsolatom.)

Mert nekem nem jelent gondot változtatni, de ő meg ebből csak annyit vesz le, hogy "erőltetett".

2020. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vagy úgy már túl erőltetett lenne és ha nem megy magától neki, akkor inkább hagyjam annyiban? .



Jajj, most olvasom, hogy nálad is felmerül ez.

Beszélj vele én azt javaslom. Ha ő pedig elkezd változtatni, akkor kérlek ne kezdj el azon görcsölni, hogy ez már nem jó, ez milyen erőltetett..Biztos csak megjátsza, csak azért mert te mondtad stbstb... Mert ez valami borzalom.

Ha valaki figyelembe veszi a másikat, akkor fog változtatni, ha tudja, hogy mi a baj. Mert fontos neki a másik.

Ha meg nem változtat akkor úgyis kuka lesz előbb utóbb, mert nem leszel boldog.

De nekem pl szörnyű volt, hogy hiába próbálkozom tényleg, semmi értelme. Meg a fejemhez van vágva, hogy ez erőltetett..

Előtte meg nem is tudtam, hogy mik azok a dolgok amik zavarják..

2020. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. jún. 28. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!