Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon beégtem a barátom előtt!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beégtem a barátom előtt!?

Figyelt kérdés

Ott aludtam náluk, és a szobája az emeleten van. Ott is van fürdőszoba, amit (SZERENCSÉRE) csak ő használ. Nekem megvolt a menszeszem. Reggel mikor fölkeltem ,első dolgom volt, hogy tampont cseréljek. Kimentem a wc-re, tettem a dolgom, és mellé dobtam a wc-nek a tampont. Igazából nem vettem észre. Mikor barátom felkelt, kiment ő is a wc-re, és akkor szólt, hogy ott hagytam valamit. Igazából nem csinált belőle nagy ügyet, mert wc papírral megfogta és kidobta, de nekem akkor is égett a fejem rendesen... :D


1éve vagyunk együtt..

én 18L ő 19F


2010. aug. 1. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindennek vége
2010. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Miért égtél volna be?-.-"
2010. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Itt a világvége..:'(
2010. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kit érdekel?! Kidobta azt kész. Nincs itt semmi gond. :D
2010. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 nielindi ***** válasza:
100%
jobb, mintha a sz@ros wc papirt dobtad volna mellé...
2010. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj, hogy tudod a wc mellé dobni a tampont? Hova akartál célozni...? Egyébként igen, elég igénytelen dolog, nem bántásból mondom... lányoknak is taszító, nem hogy fiúknak:S
2010. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szegééény ...:$ égő...-_-"
2010. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elírtam egy kicsit. A wc melletti kukába akartam dobni, de mellé talált.. :D
2010. aug. 1. 20:45
 9/14 anonim ***** válasza:
ha viccesen fogta fel a dolgot akkor nem ciki. Én jót nevettem XDDD
2010. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
86%
Én még itthon is becsomagolom wc papírba, nemhogy máshol bazzeg!... Gondolom, azért alkotott valamilyen véleményt rólad ilyen téren! ... Bocs, de ... ez van
2010. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!