Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek,ha a párom ellenzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,ha a párom ellenzi hogy töröljem magam facebookról?

Figyelt kérdés

Nekem nincs rá szükségem, nem beszélek rajt senkivel,nincsenek barátaim.

Képet,ha felrakunk közöset azt lájkolja kb.5 ismerősöm, ha magamról rakok fel azt meg csomó fszi.

Szóval semmi értelme az egésznek,én se vagyok kíváncsi senki boldog életére. De neki baja ,hogy törölni akarom mert akkor hol írok neki.


2020. jún. 29. 08:54
 1/7 batta80 ***** válasza:
78%

A messenger alkalmazásnak nem feltétele a facebook profil.

Barátnőmnek facebookja nincs, ellenben messenger-e van.

2020. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha törlöm a facebookom akkor megmarad a messenger?
2020. jún. 29. 08:58
 3/7 batta80 ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

De hát azt hiszi azért törlöm mert nem akarok vele képet kitenni, hogy lássák hogy boldogok vagyunk. Nekem már egyáltalán nem számít ki mit lát, nem akarok kipakolni semmit.

2020. jún. 29. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját egyéni döntésed, ha így szeretnéd, tedd meg. Én se vagyok fent, mégis élek.
2020. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért kell az engedélye????
2020. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az engedélye kell, csak nem tetszik neki,hogy ezt akarom csinálni
2020. jún. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!