Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még müködhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még müködhet?

Figyelt kérdés

Hibàt követtem el. Nagyon ráakaszkodtam a páromra. Nem jártam barátnözni, sportolni akarmi. Nem kötöttem le magam. Erre neki a válasza az volt hogy megfullad tölem és elkezdett csajozni. Jöttem a cirkuszok. Végül szakitas.


Most 1 hónapja elkezdtem barátnözni, járok csajos estékre borozások, shopin. Megtalalltam sajat magam. Nyugodt kiegyensulyozott lettem. Volt párom ma felhivott. Hogy hallja ismerösöktöl jól szorakozok. Mondom elvagyok igem.

Aztán mondta hiányzok neki. Szeretné folytatni. Ugy hogy én is valtoztatok az egykori hibáimon és ö is ( mert neki is voltak).


2020. jún. 29. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ami egyszer nem működött miért hiszitek, hogy most fog?

El kell engedni ami nem megy, főleg ha melletted csajozott. Én örülnék ha lenne mellettem egy nő akár állandóan is...

2020. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy kell elengedni. Jó lenne visszatérni a gondolathoz, hogy a problémáktól nem menekülni kell, hanem megoldani, persze ma nagyon menő megvenni az új Iphone ha már van rajta egy kis karc. Anya apa fizeti.
2020. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ahol egyetlen egyszer is van olyan, hogy az egyik fuldoklik a másiktól, ott nincs.

Olvasd vissza mit írtál a kérdésedben, bőven elég ahhoz, hogy lehessen tudni, hogy ez a fazon használni akar addig, míg jobbat nem talál.

De hogy nem szeret téged az tuti. Ne kezdj vele újra, mert csak magadnak fogsz vele ártani, és még jobban fog neked-nem neki-fájni.

2020. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszban minden benne van. Csak azért keresett fel, mert tudja, hogy ennyire még úgysem ragaszkodott hozzá senki, és te ugrasz minden szavára. Nincs más, ezért levett a polcról.
2020. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy elkezdett csajozni még a szakítás előtt, az taplóság. Az, hogy miután te helyrejöttél pedig felkeresett, mert zavarta az egoját, hogy jobban vagy, szintén taplóság.

De a #3-as válaszolónak üzenném, hogy igenis meglehet fulladni egymástól akkor is, ha őszinte a szereret. Nekünk is volt egy nagyon nehéz időszakunk még évekkel ezelőtt, amikor összejöttünk. Én minden hobbimmal felhagytam, nem találkoztam a barátnőimmel és nonstop vele akartam lenni, soha nem voltam még annyira szerelmes. Ez fél évig ment, odáig átfordult az egész, hogy barátom bárhova ment volna nélkülem kivertem a hisztit hogy biztos nem szeret, tényleg megfojtottam őt. Pedig szeretett, de tényleg betegesen ráfüggtem.

Viszont mi ezt normális keretek között megtudtuk beszélni csajozás-szakítás nélkül és évek óta szuper a kapcsolat. Visszatértem a hobbijaimhoz, járok barátnőzni, párom jár koncertekre, gitározgat. Mindig kell a minőségi idő egyedül is.


Tehát szerintem amúgy ennek még lehet esélyt adni. A kérdező írta, hogy a srác is elismerte, hogy ő is hibás volt és ha mindketten fejlődnek akkor újrakezdhetnék. Ez miért ne működhetne? Nekünk is sikerült, bár nem volt csajozás meg konkrét szakítás, de nagyon a szélén voltunk és most jobb mint valaha.


Kérdező, szerintem ha szereted, és a srác is normálisan leül veled beszélgetni, sokat nem veszíthettek. Az emberek tudnak változni, főleg ha van kiért. Változtass te is és ő is a hibáitokon és ha kitartotok, lesz eredménye.:)


22L

2020. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A csajozas par üzenetváltásban merült ki. Nem csalt meg
2020. jún. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!