Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok miről beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok miről beszélgetni a párommal, ha külön vagyunk, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Elég messze lakunk egymástól, már két és fél éve együtt vagyunk, de munka meg család miatt még nem tudtuk összegyeztetni a költözést. Van, hogy két hétig sem találkozunk. Ilyenkor mindig el szokott fogyni a téma nagyon gyorsan, és már azon kapom magam hogy rástresszelek, mert unalmas vagyok neki. Egyszer már ezt rám mondta, felőle félig viccből, de én azóta sem tudom elfelejteni. Amikor találkozunk, egy pillanat alatt minden más, megered a nyelvünk és jókat beszélgetünk. De ha távol vagyunk, és nem történik velünk semmi, csak munka és az unalmas hétköznapok, nagyon hamar csönd lesz a vonal mindkét végén. Egyébként szeretjük egymást, a szexuális életünk is rendben van, és vannak közös ismerőseink és érdeklődési körünk is. De mindig, amikor felhozok egy témát vagy egy dolgot amit csinálhatnánk (pl. Honfoglaló, vagy egyéb kis játékok) akkor neki ezekhez nincs kedve.

2020. jún. 29. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csodalkozz rajta, kevés a közös idő amit egymással töltötök így kevès a közös tèma is,az sem jó ha sülve-főve együtt vagytok,de ez még a másik vèglet.Kèt ès fèl èv után 2-hetente találkozni számomra elèg kiábrándító lenne,ès erre nem mondhatod azt sem hogy a szexuális èletetek rendben van,hát egy egèszsèges ember szerintem nem kèt hetente akar szexelni,okè hogy ha találkoztok egymásnak estek,de szerintem ez így lapossá/unalmassá válik egy idő után,ez olyan mintha barátság lenne extrákkal nem pedig párkapcsolat,szerintem ha eddig nem tudtátok megoldani a közös èletet akkor nem is akarjátok hogy legyen..De nem akarlak elkeseriteni szerintem van ott már egy közelebbi harmadik fèl is( de ne legyen igazam)..
2020. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!