Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parommal egyutt vagyunk mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal egyutt vagyunk mar tobb mint egy éve. Elso baratom neki elottem volt egy majdnem 3 eves parkapcsolata mikor annak vege lett mi el is kezdtunk beszelgetni es az elejen folyton mondta hogy mennyire szereti ut meg jarkaltak is egymashoz?

Figyelt kérdés
Mondta mindig hogy sose fogja elfeledni es hasonlok es nalunk kezdett komolyabbra fordulni a dolog es ő letiltotta ugy hogy en nem kertem ra, mostanra mi mar osszekoltoztunk de ő egy fel éve kb feloldotta a tiltasat es havonta legalabb nezi az idovonalat. Szerintetek mit tegyek? Kerdezzek ra hogy miert oldotta fel a tiltast? Vagy hogy tenyleg atlepett rajta mert nagyon felek attol hogy nem

2020. máj. 2. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem valahogyan tereld rá a témát egy beszélgetésnél, fontos egy kapcsolatban hogy minden meg tudjatok beszélni.
2020. máj. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a párkapcsolat egyik alappillére a bizalom, ha nem tudsz bízni a párodban, és elhinni hogy, téged szeret, mert veled van együtt, akkor az a kapcsolat halálra van ítélve.


Ne zaklasd fölösleges kérdezősködéssel, amúgy is mi közöd hozzá hogy kinek a profilját nézegeti. 3 év nagyon sok egy ember életében, nem könnyű elfelejteni akár mi is lett a vége. Próbálj meg túllépni a féltékenységeden, veled költözött össze, veled lakik, téged szeret.

2020. máj. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen az, ha az ember úgy jön össze a következő "párjával", hogy az nem zárta le az előző kapcsolatát. Csak egy pótlék vagy neki, és most, hogy visszakerült a képbe az ex, kezdhetsz félni
2020. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!