Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nehez hosszutavon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehez hosszutavon szex mentes kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megszuletett a 3.gyermek es mar egy eve nincs szex, hogy fogjuk kozosen felnevelni oket ha ez nem mukodik?
2020. jún. 30. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt a szex csak egy tünet. Maga a kapcsolatotok az ami nem működik. Gondolom semmi energiát nem fektettetek bele, nem randiztatok, nem romantikáztatok, nem dolgoztatok a kapcsolaton. Engedtétek, hogy anya meg apa legyetek ne egy pár.

A szex azért nem működik, azért nincs igényetek egymásra mert hagytátok kihülni a kapcsolatot, hagytátok eltűnni az érzelmeket. Ha 1 éve nincs szex akkor ez már évek óta így van. Magába a kapcsolatba kell ilyenkor energiát fektetni. Ha ez eddig nem volt egyértelmű akkor nem tudom mi értelme volt a gyerekpotyogtatásnak.

2020. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Elképzelhetelen, hogy ott ahol a feleknél normális kapcsolatban 2 gyereknél normális szexuális élet van , majd a 3. gyerek után ne lenne...

Szerintem ez a kérdés abszolút kamu.

2020. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég beszélni kellett volna, erről. Nem normális egyikőtöknek sem így élni. Hacsak nem egészségügyi oka van, akkor ezen változtatni kell minél hamarabb, különben teljesen eltávolodtok egymástól.
2020. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kettő gyereknel se voltunk nagyon egyutt. A harmadik egy pias este sikeredett...
2020. jún. 30. 15:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4-es Akkor nincs min csodálkozni, és csak rosszabb lesz. Lakótársak vagytok, nem házastársak. Lehet így élni, csak nem érdemes.
2020. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
4 Kit akarsz hülyére venni?:D Szerinted itt a Gyakorin nincsenek olyan nők, akik huszonéves házassággal 3 gyerekkel élnek? Ezt a szöveget lehet, hogy egy szingli benyeli, de egy általam említett ember nem.Huszonéves házasságban, 50-en felül rendszeres házas élet van, 3 és több gyerek mellett is heti szinten. Mondom én hogy kamu az egész kérdésed:D
2020. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi így éltünk le 25 évet, utána váltunk csak el. Miattam nem volt szex, mert a hátam közepére nem kívántam. Ennek ellenére született kettő gyerekünk, mert abban az időszakban a gyerekek utáni vágy felülírta a szex iránti ellenszenvemet és az első születése előtt még nem is igazán volt ilyen gondom. Azért maradtunk ennyi ideig együtt, mert amúgy mindenben tökéletesen kijöttünk egymással, én pedig nőként nem firtattam, van-e mással szexuális kapcsolata. Bizonyára volt, de diszkréten csinálta. Kb. egy évben egyszer-kétszer rávettem magam, de semmi örömöm nem volt benne. Máig nem tudom, miért nem szeretem a szexet, a házasságom előtt nem volt vele gondom. Valahol az első gyerek születése körül tört el bennem valami, pokoli nehéz szülés volt. Hiába jártam pszichológushoz, nem segített. Szóval van ilyen is. Lepontozhattok, de szóról-szóra igaz.
2020. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi se szexelünk már 4 éve. Most azt a 3 alkalmat nem számolom, amikor megpróbáltuk visszahozni a szexuális életünket. Nálunk az első és egyetlen gyerek születése után közel 1,5 évig alig volt szex, pedig még terhesen is kívántuk egymást. De a szülésnél nekem is bekattant valami, pedig nem volt igazán nehéz szülés, de annyi magzatvíz folyt ki belőlem, hogy a szexről állandóan az a rengeteg nyálkás magzatvíz jutott eszembe és undort éreztem a szexre gondolva. Fáradtak is voltunk nagyon, mert nagyon rossz alvó volt a gyerekünk. Ebből mgé kijöttünk volna, amikor végre 3 éves korára rendeződött az alvása és pihentebbek lettünk, rögtön elkezdtem kívánni a szexet, de akkor jött egy gyerekvállalástól teljesen független konfliktus köztünk és ha tehettem volna, abban a pillanatban elválok. Azóta nem engedem közel magamhoz.
2020. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én nem szeretek szexelni, így nekem egy menyország az ilyen
2020. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg is halnék, ha egy hétig nem nyúlna hozzám az ember. Szóval el se tudom képzelni. 37/n
2020. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!