Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban magány?

Figyelt kérdés
9,5 éve vagyunk együtt. 2 éve házasok vagyunk. Egyedül érzem magam és teljesen feleslegesnek, tehernek. Szeretem a Férjem, állitja ő is engem. Bár sajnos nem túlzottan mutatja ki. Kb 1,5 éve könyörgök ezért neki. Mind hiába. Elismeri hogy ez probléma. 1-2 napig igyekszik aztán meg hozzám se szól szinte. Ti mit tennétek? Kilépnétek vagy még adnátok esélyt? 28 évesen túl fiatalnak érzem magam ahhoz hogy ne szeressenek.

2020. jún. 30. 21:23
1 2
 1/15 Hellmano ***** válasza:
54%
Ez sajnos előfordul. Ha nem tudjátok megbeszélni és nincs gyerek sem, akkor 28 évesen még találhatsz olyan embert, aki szeretni is tud nemcsak a falat nézitek egymás mellett meg veszekedtek. Ha visszafordíthatatlan mindenképp lépj, ha megtudjátok beszélni maradj, de a hitegetéseknek ne dőlj be, mert tipikus duma a megváltozok és ez tart 2 hétig, majd ugyanaz, mint előtte...
2020. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Ez már inkább megszokásból való együttlét.
2020. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Egyáltalán nem mutatja ki a férjed, hogy szeret, vagy nem úgy mutatja ki, ahogy szeretnéd?

Egész biztos vagy benne, hogy szereted a férjed? Ôszintén el tudod ôt fogadni olyannak, amilyen?

2020. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Mondani bármit lehet az hogy szeretek valakit azt nem elég mondani azt érezni és éreztetni kell és ha tényleg szeret nem esne nehezére kimutatni mert csak úgy jönne ösztönösen.
2020. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Mo.n a társadalmunkban ez nagyon gyakori, mindennapos jelenség. Fő az újítások bevetetése.
2020. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Vajon mi változott másfél éve?
2020. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Pontosan mit hiányolsz?

Szerintem ezt felesleges erőltetned. Volt egy 10 éves kapcsolatom, tök jól elvoltunk, viszont a lány részéről több lett a hiszti, türelmetlenkedés és kevesebb a szex. 1-2 évig erőltettem, hogy talán normálisan viselkedik, de nem ment. Pedig állítólag akarta. Szerintem, ha valaki nem változtat, akkor igazán nem is akarja és tojik a másikra. Örülök, hogy szakítottam.

2020. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Mi az, amivel az első 8 évben bizonyította, hogy szeret és most nem csinálja?
2020. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Neki a kimutatás abból tevődik össze hogy este oda bújik alvásnál. Itt most sorolhatnám hogy jól esne ha megkérdezné hogy vagyok, megölelne 1-2x stb. Vagy nem csak 1,5-2 hetente lenne házas életünk. Ő fáradt. De én is az vagyok. Legfőkébb ebben fáradok el hogy állandóan harcolok a kapcsolatunkért. Igazából semmi sem változott. Olyan mintha bele lenne lustulva, de nem tudom hogyan zökkentsem ki vagy hogy egyáltalán ki zökkentsem e még ebből?
2020. júl. 1. 14:58
 10/15 A kérdező kommentje:
Előtte meghallgatott, bármit elmondhattam neki. Megölelt,több időt töltöttünk együtt. Most ha beszélek neki nem is figyel. Telefont nyomkod, aztán meg alszik mert ugye fáradt.Ha megkérdezem mi a baj, beszéljük meg. Vagy mit csinálok rosszul stb mindenre azt mondja hogy semmi baj. Így nehezebb dolgom van.
2020. júl. 1. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!