Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy egyeztessük össze gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy egyeztessük össze gyermekeinket-új párkapcsolatunkkal? Tanácsra lenne szükségem. Mi a helyes? Legyek inkább egyedül? Egy picit bánt, szerettem volna vele illetve velük lenni.

Figyelt kérdés
Nyilván a gyerekek, és az érzelmi világunk a legfontosabb, azonban 2 hónapja van valaki az életemben, a gyerekek (mert én vagyok az új partner, egy hölgy személyében) is ismernek és láthatóan nagyon kedvelnek mindketten (12 éves kisfiú és 8 éves kislány). A társam, és számomra is nagyon fontos az biztonság érzetük, de az ünnepek közeledtével, szeretnénk együtt lenni. Sokáig elleneztem, de úgy alakult az én családom nem tudja az ünnepeket itthon tölteni, így mivel egyedül lennék, megerősödött bennem a vágy, az iránt hogy a párommal szeretnék lenni, így nyilván majd a gyermekeivel is, azonban, valószínűleg a volt felesége unszolására, már nem igen szeretné, azt mondja együtt lehetünk de nem aludhatok ott a gyerekek miatt, maximum a kislánnyal aludhatok, vele nem, mert sérülne a kisebbik gyermek. Én nagyon megértő vagyok, és igyekszem is az maradni, nem fogok felháborodni ha úgy hozza a sors hogy végül teljesen egyedül maradjak az ünnepekre, bár nagyon úgy néz ki, így lesz, csak bánt egy picit. Mi a helyes ez esetben ? Rossz lenne teljesen egyedül az ünnepek alatt.

2019. dec. 10. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Anyámnak én voltam a vizsga, mikor elvált apámtól és új pasit keresett. Nem akart apapótlékot nekem, de arra kényesen ügyelt, hogy aki velem nem jön ki jól és csak azért jön át hozzá, hogy kiebrudaljon az otthonomból, hogy enyeleghessenek, azt azonnal vágta is kifelé. Ezt eljátszotta 3-4 szerencsétlen szarrakással, aztán végül lett egy normális, akivel azóta is együtt van és bár sosem sózott rá engem meg nem is igazán voltak olyan közös programjaink, elfogadom őket az új családomként együtt.
2019. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

"valószínűleg a volt felesége unszolására, már nem igen szeretné, azt mondja együtt lehetünk de nem aludhatok ott a gyerekek miatt"


Ez a kapcsolat egy halott ügy, addig menekülj, amíg nem késő!!!!


A "párodnak" nincs lezárva a múltja, az exe a mindennapokba, és abba is beleszól, hogy mit csináljon azokon a napokon a saját otthonában, amikor vele vannak a gyerekek.

Ezt egy normális ember pillanatok alatt lerendezné. Egy hárpia lehet az exfeleség, soha nem lesztek addig boldogok, amíg az életetek része marad, márpedig az marad a két gyerek miatt.


Szerintem olyan tásat keress, aki ugyanúgy gyermektelen, mint ahogy te vagy! Ebben a kapcsolatban te nagyon sokat fogsz szenvedni!

2019. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan édesek ezek az egyedülálló szülők, úgy csinálnak, mintha szívességet tennének az új párnak azzal, hogy szóba állnak velük.

Tőled meg csak úgy kérdezem, ha összeköltöztök, mi lesz? Elköltözöl otthonról az ünnepekre, mert ez az ex óhaja? Hát, te tudod...

2019. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Jó, azért azt ne felejtsük, hogy egy kéthónapos kapcsolatról beszélünk. Én egyedülálló anya vagyok, de két hónap után biztosan nem mutatnék be senkit a kislányomnak. Megvárnám, míg fejlődünk valahová. Utána már lehet szó arról, hogy anya új párjaként ismerjen meg valakit, addig nem.
2019. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Csak feltételezem, mert hirtelen változott meg a döntése.

Annyira azért nem befolyásolható férfi !

De nem szeretnék egyedül maradni szent estére, és az ünnepekre, szomorúsággal tolt el ennek a gondolta, pláne hogy nem lehet azzal akit szeretek, illetve akik fontosak számomra. Nyilván nekem is fontosak a gyermekei, akiket nagyon szeretek, de kicsit olyan kirekesztettnek érzem magam.

2019. dec. 10. 12:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Persze, én is várni akartam, nem akartam rögtön bemutatkozni nekik, ő erőltette, közvetlenül a megismerkedésünk után. De láthatóan jól fogadták a gyerekek, én is megkedveltem őket, és a mi kapcsolatunk is elmélyült, annak ellenére hogy csak pár hónapja vagyunk egymás része. Én voltam az, aki sokmindent ellenzett, és lassítani akart, de most kicsit én is érzem háttérbe szorítva magam
2019. dec. 10. 12:12
 7/16 anonim ***** válasza:
#4 Igen, de a kérdező már túl van a bemutatkozáson. Ezek után ez elég érdekes. Mondhatta volna a férfi azt, amit te, akkor a kérdező sem érezné ezt a kirekesztettséget. Ebből semmi jó nem lesz, már most látszik.
2019. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#5 Mindig is így fogod érezni magad. A hapsinak családja, gyerekei vannak, mindig ők lesznek neki az elsők. A következők meg az iskolai programok, a zeneórák, a sportórák, a szülői értekezletek, a szünidő a gyerekekkel, a fellépések az iskolában, ajándékok nekik, leckeírás, más gyerekes családokkal való összejárás, stb, stb, stb...

Te a nagyon-nagyon sokadik leszel mindig a sorban.

Kell ez neked?

Őszintén kerülgetni akarod más nő gyedekeit a saját otthonodban amíg élsz? Akarsz egy másik nő szabályai szerint élni?


Én átgondolnám ezt a kapcsolatot a helyedben.

2019. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én elfogadom az ő gyermekeit, teljes egészében. Kész vagyok egy ilyen férfi mellett élni majd idővel, és teljes egészében neki illetve neki szentelni magam, pontosan azért mert fontos nekem és erről szól a feltétel nélküli szeretet. Csak sokkal egyszerűbb lenne, ha én is számítanék és fontos lennék, legalább egy picivel jobban.
2019. dec. 10. 12:26
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

"Csak sokkal egyszerűbb lenne, ha én is számítanék és fontos lennék, legalább egy picivel jobban."


Tehát mégsem fenékig tejfel az élet.


Olyan meg úgy sincs, hogy egyformán tudod kezelni a másik alomból származó gyerekeket, meg a sajátjaidat. Rengeteg lesz a konfliktus (MÁR VAN!) ebben a kapcsolatban, de úgy látom, te szeretsz szenvedni, önfeláldozni és mártírkodni.

Majd rájössz...


Neked lehet fontos a kapcsolatod, de a kapcsolatodnak mindig a gyerekei lesznek fontosak.

Neked lehet fontos a pasi két meglévő gyereke, de nekik minig az anyjuk és az apjuk lesz fontos. Te majd sütsz, főzöl, mosol rájuk, tanulsz velük, az anyák napi műsorra meg az anyja és az apja fog elmenni. Mindig kirekesztett leszel.

Majd rájössz.

2019. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!