Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom strandra akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom strandra akar menni de én utálok strandra járni, mi legyen?

Figyelt kérdés

A barátom elhívott strandra mert ugye itt a nyár. De én nem szeretem az ilyesmit, eleve sokan vannak meg elég szégyenlős is vagyok és kellemetlen lenne nekem fürdőruhában mászkálni a barátai előtt meg mindenki előtt. Megsértődött, hogy nem akarok vele időt tölteni és azt mondta rosszul esett neki hogy visszautasítottam.

De nekem tényleg semmi kedvem strandolni, eddig se volt, 10 eve nem voltam strandon.


2020. júl. 2. 08:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nyolcas, nem vagyok bálna. Köszönöm a hozzászólást
2020. júl. 2. 10:13
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
A barátod fontosabb, vagy egy megalapozatlan hülyeség? Azt értem, ha valami nem könnyű, de benned a hajlandóság szikrája sincs meg, pedig most te vagy a hibás.
2020. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
Mégis mit kell ezen problémázni? A barátod elmegy strandolni, te meg nem, ennyi. Mi ebben az olyan nehéz? Nem vagytok összenőve.
2020. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig nem értem, hogy egy strandon miért ne lehetne egy strandruhában, vagy rövidnaciban punnyadni az árnyékban, zenét hallgatni, olvasni, keresztrejtvényt fejteni, labdázni vagy bármi egyéb. Van több ismerősöm aki különböző okokból nem akar bemenni a vízbe, mindenki el tudja foglalni magát a parton. :D
2020. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Amikor voltam rajtam egy kis felesleg én sem éreztem jól magam nem is akartam strandra menni de mivel a férjem nagyon szeret úszni/strandolni , úgy oldottam meg, hogy magamra kaptam egy csini strandruhát:) Ennyi!
2020. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél fel sima fürdőruhát, az többet takar. Vagy vannak már ilyen szoknyás résszel is, azok takarják a feneket.
2020. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Balatonon vagyok, mégis miért feszengenél. Senki nem tökéletes. Vegyél fel strandruhát, vagy egy rövid nadrágot a fürdőruhára. Sokkal nagyobb gond, hogy a feszengésed miatt lemaradsz tök jó programról. Ráadásul a kutya nem foglalkozik a másikkal
2020. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát ne menj, nem bonyolult


(gyűlölöm a standot, kb 20 év ki is maradt mire el kellett mennem a gyerekekkel - az elmúlt 2 évben 2x, az utolsónál pólóban meg rövidnadrágban voltam végig az árnyékban és vártam, hogy mikor megyünk haza...)

2020. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Akkor ne menj vele.

Én pont ezért megyek egyedül strandra.

2020. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek olyan vízpartra, ahol nincsenek olyan sokan...
2020. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!