Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom strandra akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom strandra akar menni de én utálok strandra járni, mi legyen?

Figyelt kérdés

A barátom elhívott strandra mert ugye itt a nyár. De én nem szeretem az ilyesmit, eleve sokan vannak meg elég szégyenlős is vagyok és kellemetlen lenne nekem fürdőruhában mászkálni a barátai előtt meg mindenki előtt. Megsértődött, hogy nem akarok vele időt tölteni és azt mondta rosszul esett neki hogy visszautasítottam.

De nekem tényleg semmi kedvem strandolni, eddig se volt, 10 eve nem voltam strandon.


2020. júl. 2. 08:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A barátod nem valami megértő... Én átgondolnám, hogy vajon mennyire szerethet téged, ha bele akar zsarolni egy számodra roppant kellemetlen helyzetbe. Neked meg épp ideje lenne kimozdulni a komfortzónádból és egy újabb esélyt adni a strandolásnak így 10 év után. Nem hiszem el, hogy jobb megposhadni, mint a vízparton lazítani vagy éppen a vízben hűsölni.
2020. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Vegyél egy strandruhát, abban a parton is jól fogod magad érezni. Nekem is van, imádom :). Csak akkor veszem le, ha bemegyek a vízbe.
2020. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!