Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erőaszakoskodásnak számit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőaszakoskodásnak számit ha a párod vita közben ágyba vág többször is?

Figyelt kérdés

Nem megcsalás az oka (félreéetés)

Ti mit gondoltok? Minek minősül?



2020. júl. 2. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, a fizikai bántalmazás nem csak akkor történik, ha megsérül valaki.
2020. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Embertől, helyzettől, és sok mindentől függ. De főleg attól, hogy a nő élvezi e az ágyba vágást. Ha fél, fáj neki, vagy megsérül, akkor erőszak. De én pl tudok úgy ágyba vágni nőt, hogy ugyan nyekken, de tetszik neki, élvezi, és repetát is kér ebből.
2020. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen valaki beteg, megengedhetetlen.
2020. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer vágott a volt párom fotelbe. Ment is szerencsétlen a szemészetre :(

De tanult az esetből és többé nem fajult idáig vita.

2020. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Kukába vele.
2020. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5ös : kukába ?! Ne viccelj! Mindjárt jön a kérdező hogy de ettől még nagyon aranyos a pasi és imádja a kérdező....
2020. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6: remélem nem ez a kategória a kérdező.

Amúgy olyan fura, hogy itt minden pasi sír, hogy csak a tökéletes adonuszoknak van nőjük akik papucsok és tele vannak dellával, közben egy nap legalább 5 ilyen kaliberű kérdés kerül kiírásra, mint a kérdezőé.

2020. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy annak számít. Mièrt, szerinted ez tök normális dolog, hogy azèrt mert összekapunk valamin elhajítjuk a másikat???

Nem csak az az erőszak, ahol vèr folyik, meg reped a borda...

Eleinte mèg az ágyba vág, aztán majd a falhoz....ez mèg csak a kezdet. Ilyenkor már fel kell èbredni, ès szakítani.

2020. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Exem vágott az ágyhoz. Megbocsátottam. Majd pár hónap mulva felpofozott. Még ez felett is szemethunytam, nagyon szerettem.

Aztán megerőszakolt...


Szóval ha valaki csak a gondoltatában eljátsza, hogy 1 ujjal is hozzám ér ily módon, az mehet a p..ába...

Aki erre képes, képes lesz többre is...

2020. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!