Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elkezdett sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elkezdett sokat tanulni, ezért több éves kapcsolatunkban egyre többször lemond közös estéket. Baj van?

Figyelt kérdés
Egész hétre szabadságot vett ki és elmondása szerint hajnalig tanul,ezért nem tudna velem foglalkozni. Azonban egész délelőtt is mást csinált, ami nem is volt olyan fontos, viszont a velem való találkát lemondta. Tegnap sem láttuk egymást.

2020. máj. 14. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Ez teljesen normális.
Jó kifogás,hogy ne kelljen veled találkoznia.
25 szavazat
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
86%
Elég szomorú, de sokatmondó dolog, hogy pár elmaradt találka után már sipákolsz. Ő fejlődik, halad, te meg állsz a lábmosóvízben?
2020. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, én is tanulok és dolgozok(hasonló területen mindkettőt). Csak ezt nekem sikerül napi kb. 10 órában lerendeznem.
2020. máj. 14. 21:57
 3/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%

Aha, szóval akkor most bántod a barátnőd, hogy ő miért nem rendezi le ezt piff puff?

Nem mindenki ugyan annyira tehetséges, és lehet ő extra jól akar pl teljesíteni...:)

Szomorú, hogy erről vele nem tudsz értekezni érdemben.

2020. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Szüksége van egy kis szabad térre, és most ez jó ürügy. De ne sértődj meg rajta, egy jó kapcsolatban kell egy kis egymás nélkül töltött idő
2020. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Az emberek képességei nem egyformák, attól, hogy neked könnyebben megy a tanulás a munka mellett, nem várhatod el, hogy a barátnődnek is ugyanígy menjen. Ha neki több idő kell hozzá, akkor több idő kell hozzá ész kész. 1 hétről van szó, ezt igazán kibírhatnád, sőt, még 1 hónapot is illene kibírni, komolyabb szakokon igen húzós időszakok vannak ám.

Ha több hónapja ez lenne, akkor érthető lenne hogy zavar téged.

2020. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Amíg ő tanul, te viszel csokit, főzöl egy teát, olvasgatsz vagy netezel csendben a háttérben. Aztán akár ki is kérdezheted. Ha hiányzik, néha egy ilyen program is lehet.
2020. máj. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd ki. Én most megyek államvizsgázni, hetek óta tanulok, együtt élünk, de a közös program jelenleg kimerül abban, hogy együtt ebédelünk és este kikérdez. Ez most ilyen időszak. Szerencsére a barátom szó nélkül elfoglalja magát, megfőz, mindenben segít nekem.
2020. máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Mindenkinek vannak elfoglaltabb időszakok az életében, ezt meg kell tanulni kezelni. Nekem is volt olyan hetem, hogy munka után este 11-ig csak tanultam. Hiába voltunk egy lakásban semmi közös dolgot nem csináltunk. Egyáltalán nem értékeltem volna, ha a párom még elkezd hisztizni ezen.

Nem mindenkinek egyforma a stressztűrő képessége, nem mindenki tanul egyforma gyorsan, van, akinek több rossz napja van, mint másoknak, fölösleges és dedós összehasonlítgatni a te és a barátnőd teljesítményét. Örülj neki, hogy a barátnőd megdolgozik valamiért és fontos neki hogy sikerüljön a vizsgája. Neked nem hisztizni kell, hanem támogatni őt ilyenkor, és ha ez azt jelenti, hogy lenyeled, hogy most egy hétig nem találkoztok, akkor azt csinálod.

2020. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tanulj vele. Legalàbb nem maradsz segghülye
2023. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!