Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Ti mit gondolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ti mit gondolnátok ha az új barátnőtökről kiderülne, hogy még sosem volt komoly kapcsolata? Ráadásul ha már elmúlt 18 éves

Figyelt kérdés
Zavarna ez titeket? A pasiknak mennyire számit egy lány múltja?
2010. aug. 2. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit... Az számít milyen ember.
2010. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő elkezdeni. Most miért ne lehetne, ha eddig nem volt? 18 évesen amúgy sem jelent semmit, inkább örülj, hogy veled lehet az első komoly kapcsolata:)
2010. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont örülne neki, hogy nem volt még komolyabb kapcsolata éshogy ő az első ennyi év után. :-)
2010. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

az attól függ,ha mondjuk egy csendes lány és nem járkál mindenfele és emiatt nem volt meg komoly kapcsolata akkor nem zavarna,de ha minden heten más barátja volt és megb*szta a fel varos akkor zavarna!!!

nekem számít egy lány múltja nagyon is!!!

2010. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék,ha tudnám, hogy én vagyok neki az "első"...
2010. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

én is :D ez a férfiaknál az álom :d mármint

kamasz korba nálam legalább is

2010. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja 10:40es, nem mindegy a miértje. Ha a csendes lány esete áll fenn, akkor az nálam még előny is, ha még "érintetlen".
2010. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha sose volt komoly kapcsolata azt jelenti, hogy sose volt még barátja ergo sose csókolózott, sose feküdt le senkivel és abszolút tapasztalatlan minden téren fiúkat tekintve akkor nagyon bejönne a csaj és nagyon tisztelném érte.


Ha viszont nem volt komoly kapcsolata, de nem szűz akkor nem kellene.

2010. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ez a legjobb nem vagy még elrontva XD
2010. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

én örülnék, egyáltalán nem zavarna.

24/F

2010. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!