Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, fiatalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, fiatalkorban kialakult komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A parommal 7 eve vagyunk egyutt, en 25F, o 24N. O az elso komolyabb kapcsolat az eletemben, vele fekudtem le eloszor, vele koltoztem ossze eloszor, vele ujitottam fel a lakasunk, illetve azota o a menyasszonyom es nagyon szeretem. Viszont mostanaban egyre tobbszor erzem, hogy hianyzik az, hogy fiatal legyek, ismerkedjek, flortoljek, szabad legyek. Minden nap ez a kettosseg van bennem, mivel egyreszt o jelenti az eletem es a hetkoznapjaimat, kozben azt is erzem, hogy ha most nem "elek" kicsit, akkor kesobb meg kevesebb lehetosegem lesz erre.


Van koztetek olyan aki hasonlo cipoben volt? Leptetek ki tobb eves kapcsolatbol magatok miatt? Ez onzoseg?


Koszonom aki valaszol.


2020. júl. 4. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Győzd le a kisértés, tart ki, mert később nagyon nagyon megfogod bánni, ha...és nem lesz visszaút.
2020. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*tarts
2020. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

Esetleg ha szereted még fel dobhatod azt neki hogy mit gondolna arról ha havi szinten vagy heti szinten egy délután,este vagy egy egész nap mind ketten azt csinalnátok amit akartok külön?

Pl abban az időben nem vagytok házasok,bár nem tudom hogy fogja ezt fogadni de egy próbát megérne,lehet hogy támogatja de az is lehet hogy nem,kérdezd meg aztán majd megtudod.

Majd írd le mit válaszolt.

2020. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
??
2020. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez öznőség, de a mai világ ilyen.


Ebből látszik, hogy úgy se működik már a monogámia, ha a párod az első partnered, mert a korszellem individualizmusa és fülledt szexizmusa felülírja.


Elmondom a lehetőségeid, de választani neked kell:


1. Megpróbálod elnyomni ezt az érzést és hideg racionalizmussal megmagyarázozod magadnak, hogy miért jó a pároddal maradni, a közös értékek, az infrastruktúra, amit felépítettetek közösen, az emlékek és az érzések ez mind sokat nyomnak, amikor megméred a kapcsolatot és úgy döntesz, hogy maradsz.

Ilyenkor leküldöd az elfolytott vágyaid a tudatalattidba és elkezd lassan, de feszíteni belülről valami megmagyarázhatatlan érzés.

Elkezd a kapcsolat lassan, de biztosan romlani. Egyre több veszekedés és végül talán 1 év múlva, talán 10 év múlva, de szétmentek.


2. Úgy döntesz, hogy élni szeretnél még és tisztán kilépsz a kapcsolatból. Bánni fogod egy ideig, de egy hosszú fél éves gyász időszak után sikerül feldolgoznod és élheted az áhított szingli életet. Kedvedre randizhatsz, flörtölhetsz, fürödhetsz a szabadságban. Kiéled magad kb egy nyári szezon alatt, majd elkezdesz újra komolyat keresni, mert ebben érzed jól magad. Ekkor nagyjából 1-1, 5 évre járunk a szakítástól.

Találsz is egy megfelelő srácot. Friss, üde a kapcsolat, szerelmesek lesztek és éled a mostanihoz hasonló életed.

7évre rá, hogy összejötettek azonban újra eljön érted ez az érzés. Mert nem élheted ki magad előre egy életre csak bizonyos időszakokra ami nálad úgy tűnik 7 év.

Ezután ugyanitt fogsz tartani és újra ebben a dilemmában leszel, de jó eséllyel lesz 1 gyereked is legalább és 30 felett leszel.


3. Úgy döntesz, hogy az ősi utat választod és káposztát is szeretnéd meg a kecskét is.

Ha mindent jól csinálsz és nem buksz le ezt el is érheted és kiélheted magad.

Ezzel el kell számolnod minden reggel amikor felébredsz és tükörbe nézel, de a legtöbbünknek ez megy.

Nem is ez a baj, hanem az hogy igazán egyiket sem kapod meg így. Sem a szabadságot, amire vágysz, sem a jó kapcsolatot amire szintén vágysz.


4. Elmondom ezt neki és felveted egy nyitott kapcsolat lehetőségét.

Ennek 90% esélye van a csődre vagy oltári nagy veszekedésekre.

10% esélyed van, hogy tiéd a megváltás és megkaphatsz mindent amire vágysz és úttörője lehetsz ennek a fajta kapcsolatnak amit alig választ valaki manapság.



Szerintem ennyi. Más út nincs.

2020. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Vagy vele maradsz és viselkedsz ergo nem csalod csak azért mer te nem élted ki magad


Vagy otthagyod és élsz. Ha te erre a sok rinyagépre vágysz akkor menj dugd meg őket de megfogod bánni mert piszok nehéz normális nőt találni.


Lehet egy ideig majd jól fogod érezni magadat a gyász után hogy végre bulizol nőzöl de eljön az a nap amikor ismét szeretnél valami komolyat, tervezni valakivel együtt élni valakivel

Aztán vagy találsz ilyet vagy nem


Minden esetre én össze tenném a két kezem ha végre az utamba kerülne egy olyan nő akivel letudnek élni egy életet.

2020. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%

Én és sokan mások nem voltak ilyen hülyék hogy fiatalon lekössék magukat az első nővel aki szét tette nekik a lábukat!!!!

Ember! Én eddig a korodig, és még utána is rommá kúrtam egy csomó lányt! Te meg azt sem tudod hogy mi az élet! A csajod meg csak beleül a kényelmes lakásba. Ezért aztán érdemes élni....

2020. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
én azt mondom hogy nagyon nehéz megtalálni az igazit! akkor is lehet élni ha feleséged van... mondd azt h szükséged van ezekre a dolgokra és kész
2020. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiatalon jöttem össze a párommal, 5 éves kapcsolat. Nekem nem éri meg az, hogy 5-10-20 különböző emberrel szexeljek azt, hogy van egy bensőséges kapcsolatom, amiben szeretjük egymást és a szex is jó.

Én abban kiélem magam, hogy évente 2x elmegyek bulizni, ahol kedvemre flörtölök anélkül, hogy bármi testiség lenne köztünk.

Az ismerkedés varázsa meg csak 1-2 hétig tart, aztán ugyan olyan lesz minden.

2020. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9# teljesen egyet értek.
2020. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!