Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet mégsem örülne igazán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégsem örülne igazán?

Figyelt kérdés

Családi Ismerösünk szüleimnél volt látogatóba. Rég találkoztam vele és kérdezte mikor lesz lagzi meg gyerek. Mondtam még nem érzem az idejét nem tudom noha 6éve van kapcsolatom.


Ekkor anyu is mondta hogy hova legyen gyerek ebbe a bizonytalan világba meg míg nincs saját házunk ne szüljön bnőm (kissé felháborodott hangnemben mondta)


Pedig most a szüleim lakásában élünk és tudom hogy ő is örülne egy unokának de lehet a fentiekből kiindulva nem örülne szívből ha esetleg gyerek lenne?


2020. júl. 5. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Annak biztos örülne, hogy lenne egy unokája, de nagyszülő korban azért elég fárasztóak azok a dolgok, ami egy gyerekkel jár (éjjelente sírás, gyerekzár mindenre, stb.). Szerintem ezért erőlteti hogy szerezzetek előbb saját lakást és ne az ő nyakára szüljetek.
2020. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szüleim egy másik lakásában élünk nem együtt velük egy házban.
2020. júl. 5. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!