Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztatok már ilyennel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már ilyennel? Mindegy, hogy lesz e esküvőnk, de örülne neki, ha lenne. Fél mindentől és öröm helyett pánikol. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti találkoztatok már ilyennel? Totál kész vagyok... :-(

3 éve vagyok együtt párommal. Úgy gondoltuk (nagy nehezen), hogy itt az ideje az esküvőnek és elmentünk különböző vizsgálatokra a Budai Meddőségi Centrumba, mert másfél év nem védekezés után sem jött össze a Babynk. Kiderült a probléma is: sajnos elzáródás nálam. :-(

Először elkezdte, hogy fél, hogy ennyi idősen, hogy elmúltam 38 mi lesz ha elveszít engem.

Aztán meg tudtuk az esküvőnk napját (április közepe), erre meg elkezdte, hogy nem szeretnék inkább mást találni, mert én sokkal jobbat érdemelnék. Ne hogy később jusson eszembe, hogy Ő nem jó ember.

Most ott tartunk, hogy mindegy, hogy lesz e esküvőnk, de örülne neki, ha lenne.

Babával meg az a helyzet, hogy 3 hét múlva ültetnék be, de arról akar meggyőzni, hogy nem biztos, hogy elég jó szülők vagyunk...

Szóval fél mindentől és öröm helyett pánikol... Hajlamos volt eddig is depire, de ez már kezd borzasztóvá válni. :-(

Ti mit tennétek???



2019. febr. 26. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar esküvőt és gyereket sem, ez a büdös nagy helyzet, csak nem meri neked elmondani.
2019. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En arrol szeretnelek meggyozni, hogy hagyd ott ezt az embert. Nem akar teged felesegenek, nem akar veled csaladot, csak egy gyava szar, es azt akarja hogy te setalj ki ebbol a kapcsolatbol, mert o fosik megtenni.
2019. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elhagynám a fenébe és keresnék egy olyat, aki emberszámba vesz. De ha elment a maradék agyad, akkor nyugodtan szülj neki, borítékolom a boldogtalanságod...
2019. febr. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És az ilyeneknek, mint te, gyereke lesz.. Egyedül azt a szerencsétlent sajnálom, ha megfogan.
2019. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!