Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális ez??jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez??jogosan kezdek kiakadni?mennyire kell tolerálnom a barátokat?

Figyelt kérdés
Kicsit összekaptunk a párommal a barátain. Nem akaszkodom rá, hetente kb 2x 3x találkozunk. De a kettesben töltött időnk szinte 0. Múlthéten megbeszéltük hogy elmegyünk kicsit romantikázni, ebéd utána kettesbe töltött idő.elindultunk hívta egy barátja, és az én párom elhívta őket is, hogy menjünk együtt. Mrgbeszéltük hogy akkor 2 nap múlva ezt pótoljuk , elindultunk erre hívta egy másik barátja hogy menni kéne segíteni, így az a randink is bedőlt.komolyan már szexre sincs időnk mert valaki vagy velünk van, vagy csörög a mobilja, és felveszi közben.múltkor is kielégitettem majd közli hogy most indulni kell, majd ha végeztünk akkor jöhetrk én. Momdanom se kell hogy semmi nem lett belőle. Szerinte túlreagálom. Én viszont kezdek nagyon kibukni.

2020. júl. 5. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Mondja meg a haveroknak, hogy nem ér rá, szex közben pedig neked kellene lenned az elsőnek, főleg, ha tudja, hogy nincs több idő. Nagyon mély kuka az ilyen pasi!
2020. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy alapos fejmosás után sem lennél neki a fontossági sorrendben az első. Nekem is emiatt ment tönkre a kapcsolatom. :D
2020. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!