Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párom ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom ennyire szíven viseli az exemmel volt nemi életet?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy figyelmen kívül hagytam az exemmel a chatet akivel tobb mint fel eve nem vagyok együtt es elfelejtettem törölni a chatet a chatben voltak meztelen képek masztizos meg szex video amibe csak az aktus látszik semmi tobb se arc se semmi

A jelenlegi parom sajnos meglátta es elítél erte hogy milyen volt a nemi életem az exemmel ehhez szerintem nincs joga..szakitani is akart egyébként összevagyunk költözve el akart költözni..megértem hogy nagyon -rosszul esett neki eleve látni de rettenetesen lehordott engem ez miatt es azr hajtogatta h bem nézi ki belőlem

Hűséges tipus vagyok es rettenetesen idegesit hogy ossze koti a személyiségem aa szexuális életemmel..szerintem ez félig meddig beteges eleg jol kijövünk es egy eletre tervezzük a kapcsolatot nagy nehezen megbeszéltük de azota ua felhozza ea piazkal vele többek kozt olyat is kérdezett h hanyszor feküdtem le az exemmel..boltba elmentünk erre egy virslit a kezebe vett es piszkálás ból rákérdezett szeretem e virslit (exem virslijét)...ti mit gondoltok?

Le is betegezte azt hogy tel lett véve a közösülés exemmel nem volt swmmi extra dolog

Mit tegyek? Én lennek a hülye vagy neki van igaza?

Én vagyok a csaj a pasimrol beszelek



2020. júl. 2. 20:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
lesznek itt még nagyobb problémák is, szerintem betegesen féltékeny.
2020. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%

Ezért nem szabad a másik telefonjában turkálni, nem baj ha meghagytad (szerintem) jó emlék/szeretted oké..

Neki te vagy az első barátnője?..

Nem, nem normális dolog, biztosan szeret/rosszul esett neki, valahogy magyarázd el, hogy őt szereted, a másik csak a múltad, vele milyen a szexuális kapcsolatotok, minek örülne? Ha rólatok is lennének ilyen dolgok akkor nyugodtabb lenne?

Teszem fel, ha valakit a múltja miatt elítélünk az nem a másik felünk..

2020. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%

Konkrétan mi a baja? Valami "beteg" dolgot csináltál a videókon? Vagy csupán annyi, hogy az exeddel is lefeküdtél, mikor együtt voltatok?

Ha az utóbbi, akkor én egyetlen egyszer (!) megmondanám neki, hogy igen, képzelje el, másokkal is szexeltem előtte, nem vagyok szűz. Ha nem tetszik neki, akkor nyitva az ajtó, mehet a pitsába. Ha el tudja viselni, akkor pedig semmi gond, törlöm a videókat és el van felejtve a dolog. Ha ennek ellenére is felhozza a témát a továbbiakban, akkor nem kérem meg még egyszer, hanem csomagolok és megyek, ő pedig nyugodtan kereshet egy szűzlányt. De persze ez csak én vagyok, az átlagnál alacsonyabb baxogatás tűrő képességemmel.

2020. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
20%
Te vagy a hülye.
2020. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
59%
A kanid szűz vagy szent? Ő sosem volt nővel? Nem dugott prostit?
2020. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
53%
Fuu csajszi meg most szabadulj meg a pasidtol, mert megoli egy idő után a lelked. Már elkezdte a b@szt@tásod. Nem sokára eleri h rosszul érezd magad. Utána megjegyzéseket tesz majd az öltözködés Endre, a külsőre, végül sehova sem mehetsz majd. Ezt pontosan így hidd el.
2020. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
Elhiszem, hogy nem esett jól neki, de, hogy cserében bánt nem vezet sehova. Életre terveztetek, de ez egy hónapon belül véget fog érni.
2020. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
32%
Minek kell felvenni az ilyeneket? Csak és kizárólag bajt hoz, főleg amikor nem is számítanál rá. Valahol tényleg beteges dolog ez.
2020. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
48%

Nincs ebben semmi beteg. Mi is csináltunk ilyeneket az exem el, mert izgi volt. Annyi különbséggel h megneztuk, meg jobban feltuzelt meg röhögtünk egy sort aztán kitoroltuk.

Abban egyébként csak reménykedem ilyenkor h ezek a nők minél hamarabb megszabadulni a pasijuktol. Én is ateltem meg láttam rá példát nem egyet h egyes férfiak mennyire képesek megnyom ordítani a nők lelket. Hidd el kérdező, a te érdekében mondjuk h szabadulj meg tőle. Most meg nem érzed, de később sokkal rosszabb lesz.

2020. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
69%
Most kéne lelépni, mielőtt még komolyabb kötődés lesz és szétcs*szi az életed.
2020. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!