Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenek miatt szakítani normális dolog?

Figyelt kérdés
Egy kicsit furán fog lejönni ez elmesélve, mint mikor átéli az ember. A barátommal kb egy éve együtt élünk. Az utóbbi pár hónapban rászokott erre a ‘krákogásra’. Tudjátok az a gusztustalan hányáshoz hasonlító aminek a végén még köpnek is. A barátom legalább a köpést nem csinálja de nekem ez iszonyat kiábrándító és gusztustalan. Szóltam már neki párszor, de mindig az a válasz hogy hát mit csináljon ha kapar a torka. Félek én ezt nem bírom tovább mert lassan én hányom el magam, de úgy érzem kiröhögnek ha kiderül miért szakítottunk. Persze vannak más kisebb dolgok (pl a wc kefe használatának mellőzése meg ilyenek), de ez lenne a fő ok. Vagy ti elviselnétek?
2020. júl. 5. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen jót röhögtem. De egyébként én megértem
2020. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
A WC kefés rész szakító ok nálam is. Meg amikor a csaj csak úgy kicsapja a "kechupos" tampont/betétet.
2020. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
A kérdésed helyett, lehetett volna annyi eszed, hogy szépen megfogod a kezét és elkíséred gégészetre. A férfiak a legjobban ki vannak téve a gégeráknak.. ugyan ez vonatkozik a prosztatára is.
2020. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Cigizik?
2020. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
WC kefét nem használok, mert sz@ros lesz a kefe. Vízszint felett WC papírral törlöm le, alatta pedig úgyis leázik.
2020. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Most akartam vacsizni. Muszáj halasztanom.

Azt hiszem, ez egy válasz.

2020. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja, hogy kapar a torka és azért csinálja. Ezek szerint ez nem szokás. Menjen el fül-orr-gégészetre, vizsgáltassa ki magát.
2020. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Megertelek. Amugy erosen OCD-nek, kenyszerbetegsegnek tunik.
2020. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Számít, ha szakított már?
2020. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért kellett lepontozni? Most akkor az jobb, ha a sz@ros kefével csöpögtetem végig a WC környékét?

😂

2020. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!