Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet normálisan szakítani?

Figyelt kérdés

Elsőnek is a negatív kommentelők kíméljenek.. köszönöm.

A párom munkahelyet váltott,kamionsoför lett.. Na most én nem viselem jól egyeltalán.. elég sok mellékes probléma van még ez mellett miért is nem jó h ezt választotta, de most nem részletezem.

Hogy őszinte legyek nem bízok benne egyeltalán és ez a legnagyobb probléma. Hétközbe szinte semmit nem beszélünk hétvégén mikor itthon van akkor elvagyunk. De igazából részemről meghalt valami és kiszeretnék lépni ebből a kapcsolatból. A baj az h ő nem érti meg az én részemet és elég tuskó hozzáállása van.. fenyeget,zsarol stb.. a gond az h közös házunk van és így nincs az h most fogom magam és lelépek. Hogyan lehet megértetni valakivel hogy a másiknak nem jó ez a kapcsolat így fogadja el.. ő választotta ezt holott tudta h nekem nem tetszik,de nem érdekelte.



2019. márc. 5. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén sehogy!
2019. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remek.. :(
2019. márc. 5. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél példát róla! Csináld ahogy ő: ha sose keres hét közben, akkor szépen összepakolsz és otthagyod.


Zárd le vele és kész. Mondd el neki azt, amit itt leírtál és kész, ha fenyeget, akkor vagy család vagy rendőrség, de egy kamionosnak nemigen van ideje fenyegetéseket beváltani. Esetleg simán visszafenyegeted és kész.

2019. márc. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!