Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem magam boldognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam boldognak pedig szeretem és ő is engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal már 1 éve együtt vagyunk. Nagyon szerettem mindig is és most is viszont ő az első pár hónapban nem gondolta komolyan velem. Emiatt sokszor volt vitánk ami szakításhoz vezetett aztán mindig vissza sírta magát kb 4x adtam neki esélyt pofára estem mindig. Sokat szenvedtem miatta. Most újra adtam neki de rengeteget bizonyított hogy mennyire szeret és éreztem hogy tényleg nagyon szeret viszont pár napja megint magam alatt vagyok,félek attól hogy újra csalódok benne. Nem akarom elveszíteni nincs senkim és szeretem. Olyan boldogtalan vagyok pedig minden jó volt köztünk az utóbbi időben és okot sem adott rá hogy így érezzek de félek.
2020. júl. 5. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Vegyél macskát.
2020. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem vele van baj, hanem veled. Mitől félsz-de az igazat. Mert hogy van egy orbitális titkod előtte az tuti. Azért félsz, hogy kiderül, és akkor tuti otthagy. Erről van szó. Pedig, pedig sokszor nem árt ha erőt veszel magadon, és megelőződ a bajt. Te is érzed, hogy nem tudod kikerülni, hogy ne derüljön ki és tudod is, hogy ki fog derülni.

Ha elébe mész az eseményeknek, és te nyitsz, de csak akkor ha tökéletesen őszinte vagy, nem ferdítesz, hanem a valós igazat adod 50% esély van arra, hogy a társad marad veled, és újra nyittok egy új fejezetet. Ha a félelmet és a hallgatást választod és kiderül: 0% esély hogy marad.

Te döntesz.

2020. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Mennyi beteg válaszoló...
2020. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Azért vagy boldogtalan, mert nem tudsz benne bízni, nem tudsz fesztelen lenni a kapcsolatban. Nem hiába mondják, hogy bizalom nélkül semmit nem ér, pontosan ezért.
2020. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól értem eltelt azóta több hónap és amióta megváltozott jobb lett a kapcsolat. Emiatt ne félj, ez egy felesleges félelem. Hidd el lesznek jelei, ha netán meggondolná magát. De ha megbocsátottal neki es adtal neki eselyt akkor mostmár ezt próbáld elengedni es a jelenre koncentralj, ne a multbeli dolgot nezd.
2020. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Mièrt csalódtál eddig benne? Mi volt a gond? Ezen infók ismerete nélkül nem lehet èrdemben válaszolni.
2020. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
tehát egy év alatt többször eljátszotta a bizalmadat, és nem tudsz benne már megbízni. Nahát!
2020. júl. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a válaszolóknak. Mit szeretnél? Olyan kapcsolatban élni, ahol a legkisebb konfliktus után félned kell, hogy el leszel dobva? Miért jó ez neked? Oké, oké, szereted. De ez nem elég. A szerelem nem működtet egy párkapcsolatot.
2020. júl. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed jól magadat egy kapcsolatban, akkor szállj ki belőle. Többször eljátszotta a bizalmadat, akkor meg fogja tenni megint, hagyd ott, amíg nem késő. Nehogy többször megtegye ezt veled, mert azzal neked fog ártani és rá fogja nyomni a bélyegét a következő kapcsolataidra, mivel bizonytalan leszel és azt fogod hinni, hogy megint csak szórakoznak veled.

Találsz helyette sokkal jobbat! ;)

24F

2020. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!