Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti mit gondolnàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondolnàtok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy akivel együtt voltam, szakítottam vele mert nem ment! ( nem is ez a lényeg) jóba maradtunk, rögtön a kapcsolat után!


Én keresem őt heti szinten!

Egyik nap ott aludt és kicsit összegabalyodtunk! De megmondtam neki utána, hogy nekem ez így nem megy mert úgy érzem sérülök, továbbra is barátok maradtunk!


Csak én keresem, imádok vele lenni!


Miért nem keres ő is?


Lehet ezért “izgat” mert látom, hogy ezek után is mennyire jól tartja magát és nem keres? Nekem fontos a barátsága! Szeretek vele lenni!


Volt már veletek ilyen?



2020. júl. 8. 08:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt akartam órni amit 10-es. Rémesen nyafkának tűnsz, ez engem, nőt véglegesen lelombozna még a barátsághoz sem volna kedvem veled.

Az a rossz vicc jutott eszembe hogy

"összepncizta a ftyimet!😭"

Őszintén.

2021. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!