Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! MIért nem kezdünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! MIért nem kezdünk "Lányok"-kal egy mondatot? Ez a pasik részéről valami sértés?

Figyelt kérdés
Olvastam egy előző kérdésben hogy valaki ezt írta de nem tudom mire vélni. A lányok folyton használják! Ez a ti szavatok lenne?

2020. júl. 8. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

He? Sokszor szólítom meg lány ismerőseimet úgy, hogy lányok, csajok, nőcik, stb.


F

2020. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a "csajok" bántja a fülemet, mert ameddig nem ismerem az illetőt, egy lógógatyás, káromkodós Eminem wannabe-t látok magam előtt.
2020. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
A kettessel értek egyet. A “lányokkal” semmi baj nincs, de a “csajok” kifejezéstől a hideg futkos a hátamon. (Ugyanez a “nőcik” kifejezéssel, de azt nem hallottam eddig, csak itt az első kommentben.)
2020. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki így mondja, az annyit tesz, hogy a beszéde elsősorban hozzájuk szól, és nem a férfiakhoz.
2020. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Pont ki akartam írni erről egy kérdést: nektek a csajok az ugyanolyan sértő mint számunkra a pasik?


Utálom ha valaki a párját pasizza, tökre lealacsonyító...

2020. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Nálam a "pasi" egy helyes férfit jelent. Öregre, számomra csúnyára nem mondom, hogy pasi.


Az én szótáramban a "csaj" párja a "csávó", az valami borzasztó.

2020. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem serto a csajok, amikor egy 16 eves tinisrac szol a csajhaverjainak, vagy a tinilanyok egymasnak, de felnott ember szajabol szerintem borzasztoan hangzik.
2020. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oh... így már mindent értek.
2020. júl. 8. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!