Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legfájóbb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfájóbb dolog amit tett a párod? Mivel bántott meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Nekem pl amikor előjött egy fura betegségem,sajnálom de igy volt,levált a kezemről,tenyeremről,talpamról a bőr és az élő husom volt kint,kb 3 honap volt mire rendbe jottem.Össze szolalkoztunk a férjemmel és azt mondta neki annyira elege van az nyafogásombol meg a betegeskedésemből.Mint ha én akartam volna ezt a sz.rt.Az ellensségemnek se kivannam ezt.A másik amikor elsirtam magam egy dolog miatt,patkokba folyt a könnyem,igazából csak arra vártam hogy meghallgasson,esetleg helyeseljen (még ha nem is úgy gondja) de nem,kiabált velem,kioktatott.Akkor úgy éreztem hogy kiszálltam a testemből és felülről néztem magunkat ahogy kiabál velem.Ez most történt ez a napokban,nőtt egy mérges pattanásom oda..nagyon oda..ő kinyomta nekem de úgy mint egy vadállat,majd csak lekelett rugnom magamról.Bírom a fájdalmat de ez gyilkos volt,remegett kezem lábam,annyira fájt hogy elsirtam magam...ő pedig kinevetett.Ez annyira de annyira rosszul esett hogy nemtudom elmondani.Ezek amiket sosem fogok tudni elfelejetni.

2020. ápr. 18. 08:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Próbálj kicsit normális, nőies lenni. Pl ne nyomasd ki vele a pattanásod ott. Nem csodálom, hogy elege van.
2020. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1 esélyem se lett volna egyedül elintezni.Teljesen ott volt..nogyogyaszhoz nemtudtam menni a vírus miatt.
2020. ápr. 18. 08:53
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én vokt párom mozgássérült, én húztam a zokniját, cipőjét, a fenekét is én töröltem ki szó szerint sokszor.

Mégis én vagyok a beteg Ő szerinte, mert amit vágyik azt nem kapja meg.

Nem gusztustalan ez ha 2 ember szereti egymást, ja csak Ő csak magát szerette.

Fordított helyzet, de tanulságos.

2020. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy férj-feleség kapcsolatban azért nem baj, ha meg lehet kérni a másikat, hogy nyomjon ki egy pattanást. Viszont tény, hogy ha ODA nő egy, akkor szinte esélytelen, hogy ne fájjon borzalmasan.


Egyébként engem azzal bántott meg, hogy nem tett eleget a közös jövőnkért, félvállról vette a dolgot. Miközben én tettem érte, mielőtt nekem támadna valaki...

2020. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%

Te jó ég! Nem semmi, ami Veletek történik... ha majd véget ér ez a koronavírusos időszak, valamilyen helyes konfliktuskezelési technikát jó lenne elsajátítanotok.


Szakirodalmat le tudtok tölteni valahonnan pszichológiai témájú könyvekkel kapcsolatban könyvtárak honlapjain talán.


Ezen kívül egyházi körökben is javasolnám a házassággondozó csoportok/közösségek igénybevételét, de a Magyar Máltai Szeretetszolgálatnál is szoktak ilyen lehetőségek előfordulni.


Mióta vagytok házasok és hány évesek vagytok? Hogyan ismerkedtetek meg? Voltak intő jelek (összeférhetetlenségi pillanatok/percek/órák/napok) házasságkötés előtt?

2020. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%

Nem nyivákolsz kicsit túl sokat? Lehet, hogy lehetne megèrtőbb is a fèrjed, de lehet az is a gond, hogy nem tudja kezelni a sok "hisztit", sírást, azèrt ilyen èrzèketlen.

Most ez a pattanás sztori is. Ne haragudj, de ha èrzèkeny helyen van, nyomhatta volna bárhogy, akkor is nagyon fáj. Ès a pattánosoknál valóban az a legjobb, ha gyors határozott mozdulattal kinyomják, nem "nyamnyognak" fölötte. Az csak elhúzza a "kínzást".

2020. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem ér le a kezed odáig? Vagy mégis miért volt erre szükség? Kistükör, aztán kinyomod. Eszembe nem jutna a páromat megkérni. Nem kicsit kiábrándító.
2020. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%

'7-es Te ne ábránduljál ki ez az élet!

Nem tudhatod, hogy Téged milyen próbák elé állít az Úr. Mit kell megtenned, és miben kell bizonyítanod. Látszólag az én kapcsolatomban is minden rendben volt, aztán kiderült, hogy mégsem olyan fontos amit tettem, és semmit sem ér, mégha szeretetből is tettem.

(Ez a pattanás csak 1 sok semmibe vétel közül amit a kérdező írt)

2020. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nyivákolni sosem szoktam,csak ha neked nem lenne bőr a talpadon csak a hús,es mégis elkell menned gyalog valahová,es érzed hogy tocsog a cipőd a vértől meg a többi dologtol..lesem írom mert annyira gusztustalan akkor lehet egyszer kétszer teis kinodban,fájdalmadban eslirtad volna magad.A kezem ugyan ez volt,es ekkor volt 3 honapos a fiunk.Mégis a legtöbb dolgot megoldottam egyedül.A pattanás pedig,azt hiszem 10+ együtt töltött év után ebben semmi gusztustalan vagy fura nincs hogy megkértem hogy nyomja ki.Sosem volt ilyenem,eléggé meg ilyedtem nem egy sima arc pattanás volt.Legalább akkora volt mint egy dió.De nem akarok ízléstelen lenni,csak nekem ezek a reakciók rosszul estek tőle.És valahol nekem ezek megbocsáthatatlanok.
2020. ápr. 18. 09:45
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Dió nagyságú? Biztos, hogy pattanás volt?
2020. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!