Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy modell srác környékezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy modell srác környékezi a barátnőmet és nem utasítja el egyértelműen, akkor kezdhetek aggódni és várni hogy mikor kerülnek ágyba?

Figyelt kérdés

Alsógatya és öltöny modell a srác, tehát kb. női és férfi szemmel is 10/10-es test és arca van. Rengeteg insta "celeb" nőt vitt már ágyba és most a barátnőmet környékezi... Pár hete dumáltak egy diszkóban és azóta írogat neki és barátnőm azóta kicsit titokzatosan is viselkedik. Noha nincs konkrét jele annak hogy bármi is lett volna de azért aggódom. A srác kb. mindenkit megkap akit csak akar és én nem tudom vele felvenni a versenyt semmilyen téren.


Tanács? Voltatok már így?


24F, bnőm 22L, srác 28F


2020. júl. 8. 16:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%

Ebből szex lesz. Keményen. Te pedig kezdd el összeszedni a cuccaid. Ha megjelenik egy ténylegesen is felsőkategóriás pasi, ott 99%-ban vége a dalnak. Tapasztalat.


31F

2020. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
Áhh nem kell aggódni, ott már megtörtént ami miatt annyira aggódsz.
2020. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez szopás, mert ha a csajod írogat ráadásul a srácnak, akkor ott volt és lesz is több, sajnos
2020. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Sajnos igen és ugye mivel én nem mehetek velük "csajos bulikba", így lazán találkozhatnak ott is. Meg aztán az is érdekes hogy utóbbi időben esténként mindig órákig telefonál, 8-tól kb. éjfélig, rám meg alig marad ideje, állítólag a barátnőivel beszél... (nem élünk együtt)
2020. júl. 8. 16:11
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez már közel se ott tart ahol Te gondolod. A srác már nem 1x megdugta szerintem.
2020. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Talán ilyen esetekben látja hasznát annak hogy Facebookon sose vállalta fel a kapcsolatunkat, mindig volt kibúvója hogy miért ne tegyük ki. Hát itt az eredmény...
2020. júl. 8. 16:13
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Igazából szerintem már rég megcsalt vele, most jön az hogy vagy dobni fog téged és összejön a sráccal, aki majd szarrá fogja csalni, mert neki csak +1 volt és rájön mennyire hülye volt és vissza akarja magát könyörögni hozzád, de Te meg akkor ne engedd vissza
2020. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#5


Nincs rá bizonyíték. Annyit tudok hogy ismerősök lettek Facen és barátnőm pár képét lajkolta. Neki a srác egyet sem.

2020. júl. 8. 16:14
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Jah hogy fel se akarta vállalni a kapcsolatot. Hát öregem sajnállak, de tudod mit ameddig tudod használd ki, dugd meg jól ahányszor csak tudod, és tedd féltékennyé.

Én tuti ezt tenném

2020. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Féltékennyé... Próbáltam de nem érdekli. Az a mottója hogy aki menni akar arra rá kell adni a kabátot....


Még várok pár napot, ha továbbra is ez lesz, akkor én mondom hogy vége.

2020. júl. 8. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!