Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változott meg ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés

Három éve élek együtt a párommal. Soha nem volt egy rendmániás ember, de azért adott magára,és a környezetére. Az utóbbi hónapokban azomban, elkezdett egyre hanyagabb lenni. Nem takarít, mosogat, és még a ruháit sem mossa ki magának.

Arra sem képes, hogy a szemetet kidobja maga után, vagy a szennyest kirakja. Minden ott marad, ahol épp ledobja.

Elvárja, hogy mindezt helyette csináljam. Persze én megteszem, mert szeretem ha rend van a környezetemben.

Sajnos már saját magára sem nagyon ad. Gyakran vesz fel koszos, szennyes ruhát, sajnos még fehérneműt is.

Sokszor tisztálkodni is lusta.

Nő létére ez már igazán nagy szégyen. Kezdem azt érezni, hogy jobb lesz feadni, és elhagyni. Mitől változik meg így valaki? Hogyan lehetne rá hatni, hogy ne ilyen legyen?

Segítsetek kérlek!

32/f


2020. júl. 10. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
ülj le vele, és beszélgess! Kérdezd meg! Mi a baj, hogy így elhagyja magát.
2020. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ezen már túl vagyok.

Annyi volt a reakció, hogy ha nem tudom elviselni, akkor nem muszáj itt maradnom.

De szeretem, és fáj nézni, hogy ennyire hanyatlik.

Viszont én sem tudom már ezt tolerálni.

2020. júl. 10. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Amit az első írt, pszichés ok vagy figyelembeszűkülés is lehet.


De ha az alaptermészetetek nagyon más a rend tekintetében, akkor a legjobb, ha külön territóriumotok van, és csak a közös részeken kell betartania, hogy rend legyen, a saját szobájában/fürdőszobájában rumlizhat.

Ha az a cél, hogy ne legyen territóriumharc és szeretni akarjátok egymást, sokkal egyszerűbb megoldani a plusz helyiségeket.

2020. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

"ha nem tudom elviselni, akkor nem muszáj itt maradnom"


Tehát beköltöztél abba a lakásba, amiben eddig egyedül lakott?

Hát ez hiba volt.


Mindig közös, új terület kell, vagy csak látogatóba szabad menni, miközben saját élettered van.


Teljesen törvényszerű, hogy egy másik ember idegesít.

Ha nem a rendetlenség lenne, akkor más.

Az ember olyan állat, akinek saját territóriumra van igénye.

2020. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

nem a rendetelenség a gond, hanem az, ami kiváltja!

mitől változott meg, s mit lehet vele tenni? Erre keress rá!

2020. júl. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
A színház volt az első években, ami most van a valóság róla. Magyarul: nem önmagát adta neked az első pár évben.
2020. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4-es!

Együtt költöztünk saját lakásba, így igazából egyikünk sem bitorolja a másik otthonát.

És eddig soha nem volt ilyen probléma a párommal.

2020. júl. 10. 08:26
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha 32F vagy, ideje lenne a 30 éves csajod egy rendmániás 20 évesre cserélni:)
2020. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Depresszios. De van koze a Covid miatti beszukult elethez, vagy amugy is ilyen, nem tudom.

A beismeres, segitseg elfogadasa csak rajta mulik. Sajnos te nem tudsz tobbet tenni egy ponton tul. Ha elhagynad, talan pont segitene a sokk, hogy beismerje, valami rossz.

2020. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!