Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert valtozott ennyire meg?

Figyelt kérdés
Par eve vagyunk egyutt ferjemmel, elso evben egy rossz szo nem hangzott el kozottunk. A kezdetektol fogva a csillagokat is lehozna nekem, mert boldognak akar latni. Mindenben a jot akarja, erzem szeret es mondja is. Senkije nincsen, de mar mostanaban szinte hetente megharagszik es egesz este nem szol, es volt mar h. egyedul akart aludni is. En semmit nem valtoztam, csak annyiban h. megjobban szeretem, o a mindenem az eletem. Soha nem akarom elvesziteni, es meg kozos babat is szeretnenk, mivel neki meg nincsen, pedig mar negyven koruliek vagyunk. En is dolgozom minden nap harom oraig, o este amikor hazaer kiszolgalom, a kedveben jarok, mindig kerdezem mit szeretne, mit adjak neki, mellette vagyok mert addigra elvegzem a dolgomat a haztartasban. Vacsora utan leul a gep ele, es addig felnem kel meg nem akar aludni menni. En mivel nem szeretek tv t nezni, mellette vagyok, maszirozom, puszilom, olelem. Nagyon boldog vagyok h. o a parom, de nagyon sokat szomoru vagyok es sirok is amiert en ot nem latom boldognak, nem latom mosolyogni, nem akarja h. beszelgessunk. Sirok emiatt, es o pedig azert nem szol estenkent, mert szomorunak lat. Hiaba mondom en boldog vagyok, o miatta vagyok szomoru h. miert teszi ezt velem. Nem tudom mit kellene tennem, min valtoztassak.
2015. szept. 26. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem már így is túl sokat adsz... nem neked kellene változnod. nem tudom, milyen stressz érte, vagy valamiért kiszeretett belőled, de ez furcsa, és nem a te hibád.


üljetek le őszintén beszélni erről.

2015. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ő viselkedése változott, mit tehetnél?

Beszéljetek róla.

Nincsenek véletlenül potencia problémái?

akkor szoktak a butábbak így begubózni.

2015. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!