Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért változott meg ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért változott meg ennyire az exem?

Figyelt kérdés

Az exemmel tartjuk a kapcsolatot, de bizonyos időnként veszekszünk és utána hetekig nem beszélünk. 5 évig voltunk együtt majd elhagyott. Azért akarom vele tartanai a kapcsolatot, mert hiányzik a társasága. De nehéz hallgatni, hogy beszél az új kapcsolatairól. Nem is lenne baj, ha a magánéletről is esik szó, de mióta szakítottunk kifordult magából. Velem mindig nagyon határozott volt, ha megakartam győzni valamiről sose engedett. Mindig neki kellett győznie. Most meg volt olyan nője, akit másfél hét után nyaralni vitt az ő költségén. Amikor velem járt meglepetést se akart venni az ünnepekre, mondván minek úgyis viszonozni kell csak. És hogy ő senkit se fog eltartani. Múltkor mondtam is neki, hogy nekem negyed annyi figyelmet adott volna, akkor én se zárkóztam volna el. Viszont meglep, hogy ennyire teper az új kapcsolataiért, nem tartanak sokáig, max 2-3 hétig és többnyire őt dobják. Pedig a szakításkor azt hittem kapkodni fognak utána.


Amikor kértem, hogy nagyon mélyen ne menjünk bele a magánéletbe, akkor megkaptam, hogy akkor miről másról lehet beszélni, inkább ne is találkozzunk.


Érdemes tartani a kapcsolatot?


27 n.


2015. febr. 13. 12:22
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
100%

Nem

Minek gyötröd magad, váltani kéne.

2015. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem se gyötörd magad rajta, lépj tovább lapozz egyet. az ember nem kezdhet új életet addig, amíg az egyik lába a múltba van.
2015. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
" Pedig a szakításkor azt hittem kapkodni fognak utána." Látod milyen kis butus vagy?
2015. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!