Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha tetszik barátnőm húga?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha tetszik barátnőm húga?

Figyelt kérdés

Szerintetek emiatt rossz ember vagyok? Szeretem a barátnőmet és csak vele tudom elképzelni az életem.

A gond csak az, hogy a húga 100%-ig az esetem, de csak külsőre. Amikor velünk van a húga, nem bírom ki, hogy ne nézzem meg őt többször is. Ilyenkor egy szar ösztönlénynek érzem magam, hisz ott van mellettem életem szerelme, akit ilyennel nem szeretnék megbántani.

Eddig mindig tabu volt az agyamban a barátnőim családja és fel se merült bennem, most meg nem értem, miért nem megy.


Mostanában elkezdtem kivonni magam az olyan programokból, amikor a húga is ott van, de ő meg úgy hiszi emiatt, hogy nem kedvelem a családját.


Mit lehetne tenni, hogy ne higgye, hogy nem kedvelem a családját?



2020. júl. 10. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Gondolkozz el azon, hogy mennyire lehet a barátnőd az èleted szerelme, ha a húgát stírölöd. Lehet valaki akármennyire a zsánered, ha szerelmes vagy, nem foglalkoztat. Nem vagy szr ember, viszont szerelmes sem.
2020. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, amíg megvolt a rózsaszín köd, addig engem sem érdekelt senki más. De azért ez nem tart örökké és attól még ugyanúgy szerelemes vagyok belé. Tudom, hogy természetes, hogy vonzanak a nők, csak azt szeretném, ha a húga ne tetszene.
2020. júl. 10. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne vedd komolyan, fognak még tetszeni más nők is nem csak a húga, a kolleganő a szomszéd, a bolti kasszás, bárki. Kísértésnek mindig ki van téve az ember, jól teszed hogy kerülöd a kontaktot, de a barátnődnek ne mondd el.
2020. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem teljesen értek egyet 2-essel, az emberek egy része akkor is kíván időnként másokat is, ha szerelmesnek érzi magát. Itt viszont mintha többről lenne szó, főleg, hogy kezded kivonni magad a családi programokból. Mióta van ez a vágyfellángolás? Ha nem régóta - tehát remélhetőleg átmeneti - , akkor ilyenekre nekem az vált be, hogy nem fojtom el (attól ugyanis csak még izgalmasabb lenne tudat alatt), hanem egyszer-kétszer jó alaposan kifantáziálom magamat az illetőről, utána pedig már nem is látom olyan érdekesnek és izgalmasnak, megy tovább szépen minden. Ha viszont régóta tart, akkor gyanús, hogy beleszerettél valakibe, aki külsőre nem igazán az eseted.
2020. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Az nem gáz hogy nézed a barátnőd húgát, a szép lányokat megnézzük! De hogy törlőd a válaszokat meg jelentgetsz a nagyon gáz, szégyeld magad!
2020. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

"Persze, amíg megvolt a rózsaszín köd, addig engem sem érdekelt senki más."

Engem még akkor is érdekelt. Nem mindenki monogám állatfajta.

2020. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Uh, ezért akarok egy fiú meg egy lány gyereket 😕
2020. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
2-es vagyok. Nyílván az embernek van szeme, megtetszhetnek mások is, találhatjuk vonzónak. De itt már nem erről van szó. Ha már tartózkodni kell a családi találkozásoktól, mert olyan zavaróan tetszik, az már több, mint normális. Velem csak akkor volt ilyen, mikor már kezdtem "kiszeretni" a páromból. 12 ève vagyok a fèrjemmel, ès azóta nem tetszett "komolyabban" senki. Pedig a rózsaszín ködön már règ túl vagyunk.
2020. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Lehetőleg mindig tali előtt volna jó "kifantáziálni magad", lehet nem is egyszer, hátha beválik, ami logikus.
2020. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

4-essel értek egyet. Szerintem is - remélhetőleg - elmúlik.

Amikor én másba szerettem bele a régi kapcsolatom alatt, én nem éreztem mondjuk már szeretetet az akkori párom felé. Mondjuk.

Most ha előfordul hogy tetszik valaki, oké tetszik, majd elmúlik ha hirtelen nagyon megtetszik is... Olyankor általában valami hiányzik a kapcsolatunkból amikor felmerül bennem ilyen. Izgalom, valami extraság, történés... Nem hiszem, hogy a férjem sosem néz senkire úgy mint nő és nem mondja magában, hogy ez nem rossz. Meg régen le is bukott a nagy nézésében. Hát nem kötötte az orromra, most meg már oda sem mer nézni előttem. Én sem kötöm az övére nyilván.

Szóval vannak ilyen időszakok.

2020. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!