Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm arra kér, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm arra kér, hogy növeljem meg a hajam, mert neki nem tetszik röviden és elhagyna máskülönben, viszont ha megnövelem, akkor nekem nem tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már majdnem másfél éve vagyunk együtt és mindig előjött ez a téma kettőnk között, a kedvéért meghagytam hosszabbra de a barátaim és közeli ismerőseim szerint ápolatlannak tűnök így és szerintem is így van ez, én sem érzem jól magam a bőrömben jobb szeretem, ha ápolt. Kéthetente jártam régebb fodrászhoz mindig frissen nyírt hajam volt és így szerettem, így szoktam meg, majd összejöttünk a barátnőmmel és pár hónap után arra kért, hogy hagyjam megnőni a hajam, eleinte ellenkeztem, de aztán a kedvéért hagytam megnőni, ami idővel feltűnt a barátaimnak és szóltak, hogy elhanyagolom magam, én sem érzem így jól magam de ha levágatom, akkor azt mondta, hogy keressek mást magamnak.

Nagyon szeretem őt és ő is engem, de ez a helyzet már kezd megőrjíteni és nem tudom mi tévő legyek, ha meghagyom, akkor nem érzem jól magam, csúnyának érzem magam, viszont ha levágatom, akkor elhagy, mit tegyek?



2019. jún. 4. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért elhagy, akkor jobban is jársz nélküle.
2019. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Paróka?
2019. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

És mi lesz, ha véletlenül olyan géneket örököltél, hogy elkezdesz kopaszodni???

Nagyon rossz hírem van. Ha a barátnőd szetetne, nem fenyegetőzne ilyen hülyeség miatt szakítással. Hordd úgy a hajad, ahogy neked tetszik. Ha ő ezt nem tudja elfogadni, akkor keressen magának olyan párt, aki úgy hordja a frizuráját, ahogy neki tetszik, olyan színű pólót hord, ami megfelel neki és még az alsógatyája színéről is ő rendelkezhet.

Te meg keress egy olyan lányt, aki szerint pint úgy jó a frizurád, ahogy van.

2019. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is beleszólsz, hogyan hordja a haját, hogy sminkeljen, öltözzön? Ha a válasz nem, akkor neki sincs joga ehhez. Úgy hordd a hajad, ahogyan te jól érzed magad, ha ezért elhagy, menjen csak.
2019. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Hanyagolnám. Nem beléd szerelmes, hanem a hajadba.
2019. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz ha hagyod menni
2019. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyon sok mindent tudok tolerálni, a tüsi haj nem tartozik közéjük.


A legtöbb férfinak rettenetesen áll, és azt is meg kell nézni, hogy néz ki az, aki dicséri..


Szerinted a barátnődnek jobb az ízlése, mint a haverjaidnak/rokonaidnak?


Én is szóltam be exnek a ruháira(3 számmal nagyobb focimezeket hordott..) Azon az estén nem tudtam, miket hord, mert kabátban volt, mikor összejöttünk( meg az első pár randin).


Folyton dicsérte az anyja, meg a hasonló stílusú haverjai, de hajlandó volt változtatni, és már nem a kis közege dicsérte(akik csak jofejek akartak lenni, meg leneztek a pestieket) hanem észrevette, hogy többen megnézik az utcán, észrevette, hogy férfiasabb az alkata a ruhákban, szélesebbnek látszik a válla, szóval jól állnak neki a holmik.


Elsőre hatalmas patáliát csapott, mit képzelek én, mire felajánlottam, hogy én is változtatok valamin, így választott nekem pár rémesen kinéző felsőt, és én is neki pár előnyösebbet.


Emlékszem, egy évre rá csak úgy lefújattam magam barnára(a szolitól szeplősödök), hatalmas hisztit levágott, pedig egy hét alatt lekopott a barnaságom, amit mindenki dicsért, csak ő nem(meg nekem sem jött be)


Szerintem magunknak és a másiknak is tetszenünk kell, ha ez nem jön össze, nincs keresnivaló egymás mellett..


A haj tipikusan olyan dolog, hogy minden ruhánál/sminknél többet változtat az emberen, szinte mindig előnyére, ugyanis szép/ arányos koponyából kevés van.


Szerintem egyedül a hókuszpók kopaszodást szabadna letolni, minden mástól csak jobban mutat az ember.


Keressetek frizurát a neten, biztosan találsz olyan fazont, ami hosszabban tetszik.



[link]


Itt a legfelsőbe már bele lehet túrni..

2019. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy kell élnünk ahogyan mi szeretnénk amennyiben ez nem bántja a partnerünket. Néha vékony a határ aközött hogy mi magánügy és mi nem de ez épp nem az a helyzet. A haj csak haj. Ez a te tested, a te döntésed
2019. jún. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!