Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nincs rám ideje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nincs rám ideje?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő 3 hónapja “vagyunk együtt” a párommal aki rengeteget dolgozik így hetente maximum 1-szer tudunk találkozni az igényeimet ez nem elégíti ki így nem tudom mitévő legyek mindig csak ígérget hogy majd a jövőben többet leszünk együtt de ez még nem sikerült minden nap fel hív este elmeséli az aznapi problémákat majd talán egy héten egyszer eljön értem elmegyünk vacsorázni szexelünk és másnap haza hoz semmi minőségi időt nem töltünk együtt.... próbálom megérteni az ő helyzetét de úgy érzem hogy folyamatosan csak én alkalmazkodom hozzá neki pedig csak nagy a szája

2020. júl. 10. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

El kell dönteni, jó ez így neked, vagy sem.


Ha nem jó, akkor ezt megbeszéled vele is, és ha nincs változás akkor nincs értelme folytatni.


De ha vele maradsz onnantól kezdve ne panaszkodj

2020. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is 1-es valasz. Ha tudna, akarna tobbet, de neki ebben a felallasban oke.

Szemely szerint olyan keves ember jott be nekem, mikor vagytam valakire, hogy nekem egy jol eltoltott heti egyszer jo szexszel is megerte volna. De legtobb no tobbre vagyik, ertem, viszont tole ezt nem kapod meg.

2020. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyes jól leírta. En nem varnék túl sokáig, minnel tovabb maradsz ebben a kapcsolatban annal tovabb sérülsz érzelmileg. Most még talán könnyebb kiszállni.
2020. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit dolgozik? Saját vállalkozás? Mert talán csak abban az esetben lehet reális, hogy csak heti 1 estèt èr rá. Pláne hosszabb távon. Különben csak mellèbeszèlès, legalábbis ha csak a munkára hivatkozik. Kicsit olyan nekem ez a "kapcsolat" vagy minek nevezzük, mintha csak szexre járatok össze.

Amúgy mi az ígèret, mi fog változni ès mikor? Valami konkrètum?

Megmondom őszíntèn, hogy èn ilyen kapcsolatnak nem nevezhető valamire nem pazarolnám az időm. Megbeszèlnèm vele, hogy nekem ennèl többre van szüksègem, ès hogy a nagyon közeljövőben (erre mondanèk egy időt, ès ha nem következik be dobbantanèk) fog-e változni a helyzet. Ès ha csak mellèbeszèl, meg hiteget, akkor továbbállnèk. Nem is èrdemes ilyenbe bele melegedni jobban.

2020. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt neked kell eldöntened, hogy jó-e így neked vagy nem. A döntést magadnak kell meghoznod.
2020. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!