Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon zavar hogy nincs és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar hogy nincs és soha nem is volt még barátnőm. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira rossz mert mindig az látom hogy már a nálam jóval fiatalabbaknak is van kapcsolatuk. Rossz hogy nekem ez kimaradt a fiatal koromból.

Mi van ha sosem lesz barátnőm. Örökre szomorú leszek emiatt. Tényleg nagyon hiányzik. De nekem nincs semmilyen társaságom ahol könnyen tudnék ismerkedni.


2020. jan. 15. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Ha nincs társaságod, akkor keress!
2020. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

És attól, hogy itt sipítozol lesz?


Vágass normális hajat, vegyél egy jó öltönyt, pénzt a zsebbe, és irány az ÉLET!

2020. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ilyen fos válaszokat...


Hasonló helyzetben vagyok, de nem véletlen nem teszek fel itt ilyen kérdést,mert ha ezeket a válaszokat kéne nap mint nap olvasnom, akkor fel is kötném magam. A pénzt azt felejtsd el, nekem van bőven ,de szart sem ér önmagában(kiegészítésnek nem rossz, de magában a pénz kevés ha egy normális kapcsolatot akarsz, sőt még a helyes külső is,én már csak tudom). A társaság számít, hogy mennyi embert ismersz, milyen gyakran jársz emberek közé,milyen gyakran van lehetőséged új embereket megismerni, ez számít. Nekem ezért nincs, csak pár rövidebb cucc volt, de hosszú normális kapcsolat sose, mert introvertált vagyok, nem is szeretek zajos társaságba járni, de ha nagy ritkán rászánom magam, akkor azért nem bánom meg, mert ami volt kapcsolat annak a többsége így jött össze. Társaságot keresni viszont nem lehet így direktbe, az vagy kialakul spontán vagy nem. Szóval ne barátnőt keress, de még csak ne is társaságot! Hanem egész egyszerűen csak csinálj valami tevékenységet, amiben jó vagy, és ha mázlid van találkozol valakivel ennek kapcsán, akivel akár össze is jöttök, vagy egy jó társaságba kerülsz be, de sose ez legyen a cél,mert az görcsösség válik és taszítóan fog hatni és csak még csalódottabb leszel.

2020. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!