Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok lenne ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lenne ha a pasitok szinte minden hétvégén elutazna a családjához egyedül?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tudja, hogy úgy sem jönnél ki az anyukájával.
2020. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ.

Ha azért megy egyedül ,mert te nem akarsz menni,akkor nem.

Mindenkinek joga van a családjához.És a heti egy nap,az nem túlzás,ott,ahol még van az a tényleges családi közösség,és ahol nem xarnak egymás fejére évekig.

Ha meg nem akar téged vinni,akkor tudni kellene az indokokat.

2020. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még jó is lett volna annak idején mikor udvarolt, de egyszerűen nem volt hajlandó nélkülem menni 2-3 hét után, nekem meg nem volt kedvem 2-3 órákat vonatozni, meg várni a csatlakozásokat a melegben oda felé+vissza.
2020. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
22%
Nalam igen, szerintem egy jo parkapcsolatban egyutt kellene mennetek legtobb esetben. Te miert nem mesz vele? Nem akarja vagy te nem szeretned?
2020. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem zavarna, de ha én is keresek heti 2-3 napra privát elfoglaltságot, akkor nincs mikor együtt lenni.
2020. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha gyakran járna, az külön plusz pont ha nekem nem kell mennem. Viszont a minden hétvége elég sok, ha minden hétvégéje foglalt, akkor mi mikor fogunk utazni, mászkálni, programokat szervezni? Nem minden fajta programot lehet hétköznap munka után csinálni. Ha megbeszéljük, hogy néha pl. hétköznap megy vagy nem minden, csak minden harmadik hétvégén megy, az beleférne.
2020. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem jönnek olyannal ősze. Közbe mehet és én is szívesen megyek. De nekem fontosak a hétvégi közös programok...

N28

2020. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. (Vagyis nem jönnénk össze. Elég hamar kiderül, ha sosem tudunk hétvégén találkozni.)
2020. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mármint egyik nap vagy ott is alszik? Utóbbi esetben esélytelen, de a másik is necces. Miért érzi kötelességének ezt egy felnőtt férfi?
2020. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!