Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül jobb vagy benne maradni a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal. Mostanáig egész boldog voltam, főként az elején voltam nagyon boldog. Utána az évek alatt lett bennem 1-2 tüske.

Szerettek vele lenni, tudok vele beszélgetni, kedves is,segítőkész.

De az utóbbi 1 évben nagyon boldogtalanná kezdtem válni, és lassan rájöttem hogy ez miatta van. Folyton dolgozik,nagyon sokat keres, de minden pénzét el is költi. Sokkal többet keres nálam,mégis ő tartozik nekem több százezer forinttal. Évek óta mondogatom neki,hogy nagyon zavar ez az életformája,mert semmi szabadságunk nincs miatta, még a lakásból sem tudunk elköltözni, amit annyira utálok,nem lehet háziállatom ebben a lakásban. Szerettem volna külföldön is élni kicsit, de persze soha nem tudunk kiköltözni, mert soha nem lesz 2 forintja sem. Sőt még egyéb adósságai is vannak bankoknak,családtagoknak. Ráadásul a sok munka miatt egy fél órát,órát töltünk együtt naponta a legjobb esetben, és ez a hétvégére is igaz. Szex már nagyon régóta nem működik köztünk, részben miattam is, de már próbálkozni sem akar. Az utóbbi időben jöttem rá ezekre, hogy a kapcsolatom miatt vagyok boldogtalan, de mivel nincsenek barátaim, se családom, nagyon magányos lennék nélküle. Valószínű ismerkedni sem tudnék így. Sokat gondolkozom, hogy egyszerűen egyedül külföldre kellene költöznöm és ott új életet kezdeni, a kezdeti kihívások valószínű lefoglalnának. Volt valaki hasonló helyzetben?


2020. jún. 22. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Maradj vele, de akkor onnantól kezdve fogadd el úgy ahogy van, ne panaszkodj, ne siránkozz!


2. elhagyod és szépen újrakezded nélküle.


Az 1-es az a könnyebbik út amit a lustább szenvedős emberek választanak. A 2-es út az nehezebb és csak rajtad múlik mit hozol ki belőle.

2020. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy sokat keres? A mai világban szerintem 700 nettó fölött mondanám hogy egy kereset viszonylag sok. Ezt viszont szinte lehetetlen elszórni ha megvan a lakás (tapasztalat) és nincsenek gyerekek. Mégis mire költ? Hobbi? Adósságok törlesztése?
2020. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jobb egyedül, mellette is magányos vagy. Az lenne a minimum, hogy elköltözzetek egy olyan helyre, ahol jól érzed magad, tarthatsz állatot, elfoglalhatod magad, ha már ő úgy sincs otthon; illetve a szexuális életeteket rendbe kellene tenni. A legnagyobb baj, hogy a nagyon sok munkának és jó keresetének semmi látszatja, így nem érdemes vele hosszú távon tervezni.
2020. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Túl sokat álmodozol, nem látod reálisan a világot.
2020. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, a párod a pénzügy területén eléggé el van maradva. Mond neki, hogy kéne félretenni vésztartalékot, amihez tud nyúlni, ha esetleg ne adj Isten kórházba kerül 6 hónapra, meghal valakije és el kell temettetni, meghibásodik valami otthon, akkor mihez kezd mit csinál? Én ezt elmondanám neki, hogy ne nullázza le magát minden hónapban, mert nem lesz jó ez hosszútávon.

Sajnos mindenki hajtja a pénzt véres verítékkel, más is ugyanúgy fáradt és ha lesz gyerek is még annyi közös időtök sem lesz! Mással sem!

Külföldön is ugyanúgy keményen meg kell fizetni a lakhatást és az egyéb költségeket. Ne gondold azt, hogy ott jobb életed lesz. Próbáltam én is.

Ha szexet szeretnél, akkor csábítsd el, öltözködj kihívóbban a hálószobában.

Külföldön egyedül vért fogsz izzadni, nem könnyű egyről a kettőre jutni ott sem hidd el!

Én nem váltanék, megpróbálnám valahogy jobb belátásra téríteni.

2020. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!