Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha sem egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha sem egyedül, sem kapcsolatban nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
Mikor jártam valakivel, sosem ment simán semmi. Hol vártam a találkozóra, amit lemondtak az utolsó pillanatban. hol pedig hazudgáltak összevissza fontos dolgokban, ami után már nem tudtam bízni. sose bíztam senkiben, és később be is igazolódott a gyanúm, sokszor idegeskedtem. Tehát nálam sose ment semmi sem simán, mint másoknál. De egyedül se érzem magam jobban.
2020. jún. 29. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Rossz párt találtál ennyi az egész.
2020. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Össze kell magad szedni és találni egy rendes és megbízható társat, ha meg ez nem jön össze akkor egy dugópajtit, hogy legalább kielégítve ki legyél
2020. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keress tovább...
2020. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szexelek csak úgy akárkivel, ha igen, akkor is csak kapcsolatban.
2020. jún. 29. 15:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi reményem van, eddig olyanokkal hozott össze a sors akik átvertek.
2020. jún. 29. 15:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Venned kell egy pléhsztésön ötöt, meg egy négykátévét.
2020. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáltál már esetleg normális emberrel is együtt lenni?
2020. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyik verzió sem jó, kérdező, akkor ideje megkeresned magadban, a saját fejedben azt a tényezőt, ami miatt lényegében SOSEM érzed jól magadat.
2020. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ÉS még is mekkora ez a létszám?


1 ember okés egy idióta volt

2 ember hülye kretént fogtál ki

3. ember na ez is egy se**ggfej

4. talán valamit én is rosszul csinálok??

2020. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9, szerintem az a létszám, aminél már mindenképp magában kell keresnie a hibát az embernek, nem ez. Más nagyságrend.

Mintha átestünk volna a ló túloldalára: először az volt, hogy senki nem tartja magát hibásnak, csak mindenki mást, most meg mintha az lenne az alap, hogy kizárólag csak veled lehet a baj, senki mással. Pedig ha végignézek a közösségeken, amelyeknek tagja voltam, nagyon simán össze tud jönni egy "két kezem sem elég, hogy összeszámoljam az idiótákat" mennyiség. És akkor ezek még csak az idióták voltak... Ehhez adódik még egy jókora mennyisége azoknak, akikkel egyszerűen csak nem vagyunk kompatibilisek.

2020. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!