Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt aludni mással kényszerb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt aludni mással kényszerből? (helyzet van)

Figyelt kérdés
Az a furcsa helyzet állt elő hogy most éppen már csomagolok mert kedd délután már az évfolyamtársam által foglalt házba megyünk a Balatonnál.De van egy kis geb@sz.A ház elvileg jó nagy, elférünk ott nyolcan,azonban kiderült hogy kétszemélyes ágyak vannak csak.4fiú-4 lány a felállás de csak a foglalást intéző haver jár a 4lány közül az egyik csajjal,nekik kapóra jön a kétszemélyes ágy.de mi maradék 3 fiú a másik 3 lánnyal tényleg csak jóbarátok vagyunk....Hogyan aludjunk?Oké hogy nem az évszázad problémája de valami megoldás kéne mert kellemetlen helyzet alakulhat ki könnyen
2010. aug. 2. 18:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg talán ti?
2010. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

::DDDDDDDDDDD

Bocs, hogy nevetek a kérdéseden, de szerintem vicces a szitu.

Amúgy ha nem akarsz konfliktust, akkor aludj azonos neművel. Ott - jó esetben - nem lesz kellemetlen a helyzet. Vagy a másik megoldás, hogy aludj a földön egy matracon. Azt a néhány éjszakát ki lehet bírni.

2010. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgyhogy 2lány alszik együtt és két fiú..
2010. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
aki bevállalja ( lány és fiú) az pedig együtt.
2010. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagyok vagytok már, hogy meg tudjátok beszélni. Ha valaki úriember akar lenni, felajánlhatja, hogy a földön alszik, stb. De szerintem abból sincs baj, ha egy fiú egy lánnyal egy ágyban alszik. Ettől a ténytől még nem lesz senki terhes. :P
2010. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
2l és 2 fiú együtt és szerezzetek be egy pótágyat. sztem. vagy vágjátok ketté az ágyat xD
2010. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
hát, nem tudom...én fiú létemre biztos csak lányt választanék. remélem, nem bennem van a hiba
2010. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
azonos nemű még csak csak mert egyikünk sem nézi a másikat annak.....de matematikailag nem jön ki.A szűklátokörű foglalást intéző srác alap hogy a barátnőjével alszik.marad 3f-3l.ebböl 2-2 együtt alvú fiú illetve lány ,esetében is marad 1fő fiú és 1fő lány
2010. aug. 2. 18:21
 9/29 anonim ***** válasza:
attól, hogy még egy fiúval alszom egy ágyban, még nem vagyok meleg. Számtalanszor aludtunk már együtt haverok egy-egy buli után. Szerintem aki nem tud ehhez a szituációhoz felnőni, még ne menjen nyaralni anyuék nélkül!
2010. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy kétszemélyes ágyon, simán elfér 3 lány...legalábbis nálunk volt már, hogy osztálykiránduláson így kellett aludni és semmi gond nem volt :D
2010. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!