Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Képtelen vagyok vele aludni.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom és imádok is vele lenni, este is nagyon jó érzés,hogy ott van mellettem és a többi, de nekem szükségem van arra hogy este ki tudjam magam pihenni. Viszont ez ha vele vagyok nem megy. Több okból is.

1. az ő ágya elég kicsi és nekem is kéne hely, de egyem meg a drágámat, úgy szét tud nyútózkodni, mikor elalszik :) én meg ott szorongok :)

2. Nagyon forgolódós vagyok, akár 1 órát is képes vagyok elvergődni, amíg megtalálom a megfelelő pozíciót az alváshoz, ő meg egyet fordul és KO. Én meg nem merek megmozdulni se, nehogy felkeltsem.

3. Nagyon hamar álmos lesz és már 9-10 körül alvás van. Én meg igen sokáig fent szoktam lenni. Így nekem akár 2-3 órát is feküdnöm kell teljesen éberen a sötétben, amíg el tudok aludni.


Reggel meg olyan vagyok mint egy zombi... Ez így nagyon nem jó, pláne hogy csak 7 végén találkozunk és akkor alszunk együtt és pont hogy akkor kéne hogy a legjobban kipihenjük magunkat.


Vélemény?


2011. szept. 18. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Idővel alkalmazkodik a szervezeted.Velem is ilyen volt kezdetben,pedig én fiú vagyok.Fura volt,hogy szuszog mellettem valaki,nem akartam felkelteni,megvártam,hogy elalszik-hogy ne hallja,ha esetleg horkolok.Ezek idővel eltűntek,kb egyszerre szoktunk elaludni,most már csak az ágy szokott zavarni,mert kényelmetlen.:)
2011. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is az, ha fáradt vagyok akkor nem furcsa,hogy valaki még van mellettem, de pl. azt hogy alig van 30 centim az ágyból meg ilyenek...:D kell egyfajta saját tér ahhoz hogy kényelmesen és pihentetően tudjak én is aludni.
2011. szept. 18. 19:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Aludjatok két egymás melletti ágyban.
2011. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aludjatok a földön:)
2011. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő: sajnos ezeket lehetetlen kivitelezni.:) A földön sincs sokkal több hely, így 2 ágy se fér el egymás mellett..
2011. szept. 18. 20:09
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nálam is hasonló volt a helyzet. Eleinte én is furán éreztem magam, de megtaláltam a megfelelő megoldást: Ha nem férek el, akkor arrébb taszigálom. Eléggé mélyen alszik a párom, és nem szokott rá emlékezni, de ha mégis felébred, akkoris megérti, hogy én így nem tudok aludni. Amikor hangosan horkol, akkor meg szép finoman bokánrúgom (nem erősen, csak, hogy kicsit felébredjen, és abba hagyja), pont annyi ideig hallgat el, hogy el tudjak szundizni. Amúgy imádok vele aludni. Mi is inkább csak hétvégéken alszunk együtt, de nyáron szinte minden este. És nagyon nagyon rossz volt visszaállni a külön alvásra. Még a horklása is hiányzik :'(
2011. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ohh.. az én drágámat megmozdítani sem lehet:D Elképzelni nem tudom, hogy miért de mintha oda lenne ragasztva :D (ja és nem kövér, mielőtt ezzel jöttök:D)

Nyáron mi is mindig együtt aludtunk, de az más volt, akkor nem zavart,hogy mert nem volt suli... De nekem is nagyon hiányzik...:(

2011. szept. 18. 20:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél nagyobb ágyat? Mi 160x200 cm en simán elférünk 2en, úgy hogy nem zavarjuk egymást alvás közben. Az meg hogy forgolódik azt jelenti hogy nem álmos.


Volt már olyan hogy én aludtam ő meg még nézte a tv-t, vagy olvasott. Engem ez se zavart.


Szóval megoldható a dolog.

2011. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 HoMa válasza:

Mi annak idején külön aludtunk, csak előtte voltunk egy ágyban (persze azért, mert az nem dupla volt). Felváltva aludt valamelyikünk a földön, szivacson.

Ez az egyszerűbb megoldás szerintem mindenképp, nem megpróbálni úgy variálni, hogy egy szingli ágyon elférjetek.

2011. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
17 évesen igencsak nehéz lesz új ágyat vennem. Annyit nem keresek a tesco-nál:D
2011. szept. 19. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!