Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom úgy viselkedik mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom úgy viselkedik mint egy idióta, hogy tudnám vissza rántani a való világba?

Figyelt kérdés

32 évesek vagyunk, gyerekkorába punk volt, graffitizett, koncertekre járt, fesztiválokra.

Amikor összejöttünk, 4 éve normális felnőtt férfiként viselkedett.

De aztán elkezdett megbolondulni.

Rászokott arra, hogy hétvégére vesz pár sört, ami nem baj, de ha elfogyott, megy a boltba utánpótlásért, aztán megint és megint és 2napig iszik kinn a konyhába megállás nélkül, közben ordít a metál, vagy fülesen hallgatja, ül kint, napszemüveg, baseball sapka és bulizik, hörög énekel léggitározik. Az elején aranyos volt meg minden de havi egyszer tuti eljátsza, hogy szombat reggeltől vasárnap estig kinn sörözik, nem fürdik, már full részeg, természetesen hétfőn nem bír elmenni dolgozni. Hiába kérem hogy viselkedjen már normálisabban, van egy 1,5 éves lányunk, és zavar nagyon minket, hogy egész hétvégén egy panelbe így viselkedik, meg az ablakba kiáll és beszólogat embereknek. Ezt szégyellem is eléggé. Amikor meg józan hétköznap munka után hazajön csak fekszik és nem csinál mást mint nézi a graffitis videókat. Gyereket is elhanyagolja. Rossz ez nekünk nagyon.

Hiába mondtam h ez így nem teljesen jó hiszen mikor összejöttünk normális volt nem ivott így , most meg egyre durvább. Nem lehet neki beszélni. Teljesen úgy viselkedik mint régen 16 éves korában, annyi hogy itthon ül. Azt mondja itthon érzi jól magát, nem kell neki kocsma se semmi, de ez nekem kezd már sok lenni, hogy hiába mondom, csináljunk 1-2-5 éves terveket, nem érdekli csak ez a téma. És ő szerinte ez normális. Nem tudom hogy lehetne rá hatni, hogy azért felelősséget kellene vállalni dolgokért és a kicsi is igényli hogy az apukája játszon vele, vagy amikor elmegyünk valahova néha ő is ott legyen velünk. De nem, inkább ugyanabba a cuccba ül 2napig kint és bulizik,és szeméttelepet csinál a konyhába. Hiába ígéri meg, hogy elmegyünk együtt hétvégén valahova pl, fontosabb neki ez a szertartás.


2020. júl. 12. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát el kell vinni szegényt elvonóra. Azt nem tudom az ilyenek mit csinálnának ha nem lehetne kapni alkoholt. Az összes szomjan halna vagy mi?

El vannak ezek kényeztetve, hogy bemegy a boltba aztán ott a söre.

2020. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem csak nálunk van hasonló probléma 😕
2020. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj lehet hogy egy jó punk énekes veszett el benne. Tegyétek fel a youtube-ra ahogy énekel, lehet hogy az alkoholt el is hagyja egy idő után.
2020. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

32 évesen itt tart ez is... Agyrém. Mennyi ilyen történet jön szembe velem irl is.

Kérdező, ha megoldható, én a helyedben Anyukádék felé orientálódnék. Ezeknek a fszoknak (már elnézést) tépheti a száját napestig az ember, ilyenek maradnak. Anyukádékra viszont jó esetben számíthatsz, bennük bízhatsz. Lehet, hogy nem tökéletesek, de ők még egy más generáció. Nem ez a felelőtlen, mindenbe beleszrós, "buli az élet" gyökerek...

2020. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Zavard el a tetűt mi segítünk !@
2020. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben, ami azért már tart több évtizede, egyetlen embert láttam, aki önként ment elvonóra és azóta sem iszik, de annak kőkemény volt a felesége, nem ilyen gyenge, mint te.

Mellesleg apám, anyám ivott, nem is kellettem nekik és sosem mondtak le a piáról. Soha.

Várhatsz nyugodtan valamire, csak közben elmegy az életed és tönkre megy a gyereked. Mert hogy nem lehet megúszni sérülés nélkül egyetlen alkoholista szülőt sem.

2020. júl. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!