Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok ezzel fenyegetne?

Figyelt kérdés
Sokszor összevesztünk, de mindig visszajött, és hogy most elmegy, de nem fog már visszajönni, de azt állítja, hogy tudja, hogy én azt hiszem visszafog, pedig majd én nagyot fogok koppanni, mikor 1 hónap múlva sem jön. Mondtam neki nem hiszem azt, nem kell visszajönni sem, mert nem érdekel.
2020. júl. 12. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Felnőtt. Párkapcsolatok. Kategória.
2020. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Semmit. Ha megy, úgyis megy, én vagyok annyira nihilista, hogy "nem számít". A világon semmi nem számít.
2020. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek fogadod vissza az ilyen idiótát? Mire jó ez?

Èn ráadnám a kabátot, aztán takarodó. Tiltanám minden elèrhetősègemen, eleve esèlye nem lenne visszajönni.

2020. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Volt ilyen, csak én nem fenyegetek és nem fenyegettem senkit aki a partnerem volt. Hanem még a kapcsolat elején világosan megmondom, egyenesen a másiknak: hogy úgy járjon félre, hogy én ne jöjjek rá. A többi rá van bízva. Ez alól egyetlen kivétel volt és van: a férjem.:)
2020. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

4.


Neki lehet úgy is, hogy tudsz róla? :D

2020. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
4 Rá van bízva, bár egyszer nagyon megtáncoltattam, és azóta elment a kedve az én táncoltatásommal:D
2020. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Mit tennék?


Keresnék magamnak egy jó terapeutát, ha egy olyan kapcsolatban lennék, ahol a nézeteltéréseink, konfliktusaink normális kezelése, megbeszélése helyett több alkalommal azt a játszmát futtatnánk, hogy a férfi elmegy, én meg várom vissza.

2020. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten éretlen ostoba gyerekek vagytok... Megérdemelitek egymást
2020. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!