Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeretek valakit akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretek valakit akkor nem tudok hazudni neki igaz?

Figyelt kérdés

A párom hazudott nekem, egy úgymond csekély dologban aztán magától bevallotta hogy hazudott. Azt mondja hogy nagyon fél hogy fájdalmat okoz nekem...


Szerintetek???? Ez már nem szerelem?


2020. júl. 12. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, hogy kinek mi a csekély.
2020. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1+ Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled is bánjanak.
2020. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
A világon mindenki hazudik, ne legyenek illúzióid. Ezért most itt kardélre fognak hányni engem, de gondold végig. Mindenki hazudott már az életében, szinte mindenkinek, kivéve talán az autistákat. Még a legnagyobb becsületharcosok is szoktak hazudni, persze magyarázat mindig van, vagy csak füllentésnek titulálják.
2020. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Vannak a kegyes hazugságok, amikkel a szereteinket védjük.
2020. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azért függ a hazugságtól is. Nyilván nagyobb, jelentősebb dologban nem fogok hazudni páromnak.

De ha tényleg apróság volt, szerintem ez még simán megbeszélhető dolog.

2020. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tud az ember attól függetlenül hazudni, hogy szeret-e valakit vagy sem. De ha maga bevallotta, akkor az nagyon jó jel, hogy a bizalom megvan köztetek és erős a kapcsolat.
2020. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Nálam a szeretet teljesen független a hazugságtól, bárkinek hazudok ha az érdekeim úgy kívánják. Hozzáteszem nagyon ritkán fordul elő de akkor nem érdekel, hogy mennyire szeretem az illetőt vagy mennyire nem.
2020. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Naponta többször hazudok, pedig imádom a párom. Vannak dolgok, amiket simán ráfogok az 5 éves gyerekemre, mert nincs kedvem hallgatni, hogy de miért hagytad ott vagy hagytad nyitva stb. Vagy például egy hete Balatonon vagyok a gyerekekkel és azt hazudtam, hogy többször kitakarítottam a medencét, pedig a közelébe se mentem. Sokszor jobb egy kis hazugsággal megúszni egy lecseszést.
2020. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan is, hogy kegyes hazugság. Bár én próbálok mindig őszinte lenni, valahogy ha hazudok mindig bűntudatom lesz.

Na de írok egy példát.

Tegyük fel a párom levágatja a haját, és szerintem nem áll jól neki, akkor azt mondom neki, hogy a másik stílus nagyon tetszett és jól állt.

So nem mondom ki konkretan, hogy nem tetszik, de utálok rá.

Szóval nem hazudok.

Bár az én párom, ő olyan, hogy nehezen veszi a célzást, vagy csak azt mutatja:D

Tudom, ez ilyen gyenge példa volt, de mivel nem tudom miről van szó... Így többre nem fut.

Illetve nekem ez csekély, és ezen nem haragudnêk meg.

De könnyebb lenne ha leírnád, hogy miben hazudott.

2020. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A hazugságtól függ. Ha valaki a hazugságaival úgy átveri a párját, hogy ezzel kellemetlen helyzetbe hozzá, fájdalmat okoz, na az nem szerelem.


Apró, jelentéktelen füllentésekre, amit úgy teszünk, hogy közben senkinek sem ártottunk vele, szerintem abból nem kéne drámát csinálni, vagy annyira haragudni rá....

2020. júl. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!